fbpx
Зараз в ефірі: Обличчя війни
Наживо

Понеділок, 30 Грудня, 2024, 19:21:05

weather-icon
˚C

Що писали світові ЗМІ про Україну 21 червня

22.06.2022, 19:52

Велика Британія

«The Guardian» — «Витік розкриває «мережу активів, пов’язаних із Путіним»

Путіна підозрюють у таємному накопиченні величезних багатств через довірених осіб. Палаци, яхти та виноградники, які, як повідомляється, були надані Володимиру Путіну друзями та олігархами, тепер можуть бути пов’язані з неформальною мережею, яка володіє активами на суму понад 4,5 млрд доларів (3,7 млрд фунтів).

Це:

  • Палац вартістю 1 мільярд фунтів стерлінгів, який, за твердженням Олексія Навального, був побудований для особистого користування Путіна в Геленджику на березі Чорного моря. 
  • Гектари виноградників навколо Геленджицького палацу. Навальний заявив, що виноробні були путінським «хобі».
  • Вілла на північ від Санкт-Петербурга, відома серед місцевих жителів як «Дача Путіна». Дерев’яна будівля неподалік Санкт-Петербурга, відома як Рибальська хата. 

Активи компаній LLCInvest на суму 4,5 мільярда доларів включають великі депозити готівкою. Два некомерційні фонди, співзасновниками яких є Тимченко та Колбін, які, згідно з корпоративними записами Spark, використовують це доменне ім’я, мають у своєму розпорядженні значні кошти.

«The Daily Telegraph» — «Велика Британія лідирує у світі за допомогою Україні»

Колишній радник Білого дому хвалить Велику Британію, але висловлює побоювання з приводу скорочення витрат на оборону.

Велика Британія зробила більше, ніж США, допомагаючи Україні протистояти російському вторгненню, заявив сьогодні колишній радник Білого дому з національної безпеки Джон Болтон.

Виступаючи на презентації великої нової доповіді про роль Великої Британії у світі після Brexit, Болтон послався на військову підтримку Києва Великою Британією як на свідчення того, що його вихід з ЄС відновив його можливості для незалежних дій на світовій арені. «Великобританія взяла на себе провідну роль у зусиллях Заходу щодо відображення цієї агресії та донесення до потенційних агресорів усього світу», — сказав він. «У багатьох відносинах я говорю з деякою заздрістю, вона займе сильнішу і ефективнішу позицію, ніж США».

Колонка: Українські діти без супроводу можуть бути допущені до Великої Британії відповідно до змін Пріті Патель. Їм буде дозволено приїхати до Великої Британії, якщо вони мають дозвіл від їхніх батьків або законних опікунів та уряду України відповідно до плану, який буде оголошено завтра.

 «i» — «Урожай смерті». Фахівці з вибухівки розміновують територію України

Австрія

«Der Standard» — «Для України можлива зернова угода»

Головний дипломат ЄС вірить у швидку домовленість

На зустрічі міністрів закордонних справ у Люксембурзі в понеділок верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель заявив, що ООН може незабаром домовитися про угоду про експорт мільйонів тонн зерна, заблокованого в Україні. Якщо цього не станеться, тоді відповідальність несе лише росія, а блокада життєво важливої ​​пшениці для голодуючих людей є «справжнім військовим злочином». 

У п’ятницю в Берліні має відбутися міжнародна конференція на цю тему, в якій також візьме участь держсекретар США Ентоні Блінкен.

«KURIER» — «Австрійські солдати-легіонери також воюють в Україні»

Міністерство внутрішніх справ Австрії підтверджує «низьке, однозначне число»

Міноборони росії може бути не найнадійнішим джерелом на даний момент, але опубліковані ним дані викликають занепокоєння у багатьох країн. Як і Австрії. У таблиці росіяни перерахували кількість та походження легіонерів, які беруть участь у війні в Україні. У тому числі п’ятеро громадян Австрії, двоє їх у категорію «ліквідовані», тобто убиті.

«Vorarlberger Nachrichten» — Зниження постачання газу змушує компанії тремтіти

Гостра критика кризової політики Гевесслера. Економіка попереджає про масове безробіття.

Невеликий урядовий кризовий кабінет відреагував на скорочення поставок газу з росії: новиною про те, що літо проходить добре, і повідомленням про те, що колишня Штирійська вугільна електростанція в Меллаху буде перетворена на вугілля. 

Компанії Форарльберга закликають, щоб їх нарешті поінформували про сценарії та надзвичайну ситуацію.

Бельгія 

«De Standaard» — «Поповнити європейські запаси газу буде неможливо»

Чи вдасться Європі в достатній мірі наповнити свої газові резервуари до наступної зими? «Це буде неможливо, якщо постачання російського газу продовжуватимуть падати. І це виглядає дуже погано».

Протягом зимових місяців газові резервуари відіграють дуже важливу роль у поглинанні раптового та значного збільшення споживання газу. Низький рівень зберігання газу напередодні минулої зими викликав побоювання щодо дефіциту газу в Європі. Цей страх був однією з причин першого значного підвищення цін на природний газ восени і особливо наприкінці грудня.

Щоб уникнути повторення цього сценарію, Європейський Союз зараз пропонує закон, який має забезпечити, щоб газові резервуари були заповнені на 80 відсотків до кінця листопада.

Італія

«Уряд, російська рулетка» — «La Repubblica»

«ЄС дає зелене світло військової допомоги Києву. Але Конте наполягає на своєму і вимагає активнішої участі парламенту. Напруга у виконавчій владі через документ більшості. Сьогодні новий саміт, перед виступом Драги у Палаті представників»

«Москва загрожує Литві: припиніть блокаду Калінінграда або ми втручаємося».

Данія

«Morgenavisen Jyllands-Posten» — «російська «газова зброя» змушує європейців використовувати більше вугілля, незважаючи на плани поступової відмови від нього». Данія підвищує свою газову готовність.

Франція

«Le Figaro» —  «Урсула фон дер Ляєн: «В Україні ще багато роботи»

Урсула фон дер Ляєн, президентка Європейської комісії, на прес-конференції в п’ятницю в Брюсселі.

КОЛИ 23 червня скликається саміт «двадцяти семи», президент Комісії Урсула фон дер Ляєн в інтерв’ю, наданому кільком європейським газетам, включаючи Le Figaro, захищає статус кандидата в ЄС для України.

LE FIGARO. – Комісія виступає за надання Україні статусу країни-кандидата. Чи не надто швидко це з огляду на корупцію, яку знає ця країна?

Урсула фон дер Лейєн. – Окрім судових інституцій, які діють, Україна пройшла позитивну траєкторію майже з усіх питань, чи то вимоги Венеціанської комісії з питань демократії та права (дорадчий орган Ради Європи, ред.) чи боротьба. проти корупції та проти олігархії. Це єдина країна, яка прийняла закон проти олігархів. Попереду ще багато роботи, і вони це усвідомлюють. Ми хочемо результатів у боротьбі з корупцією та олігархією. Українці налаштовані активізувати цифровізацію своїх процедур. Чим більше вони оцифровують процеси, тим менше шансів на корупцію.

Вимоги були висунуті до Польщі та Угорщини, але вони забули про свої зобов’язання після вступу до ЄС… У союзі ми щодня відчуваємо потребу захищати демократію та верховенство права. Воно ніколи не набувається. Ми ведемо інтенсивні дебати з Польщею та Угорщиною щодо незалежності судової влади та верховенства права. Той факт, що ми ведемо цю дискусію публічно, доводить життєздатність наших демократій. Це щоденний обов’язок в ЄС. І це, звісно, ​​вимога для тих, хто хоче до неї приєднатися.

Прем’єр-міністр Португалії Антоніо Коста вважає, що європейцям слід зосередитися на нагальних потребах України. Що ти йому відповідаєш?

Антоніо Коста абсолютно правий. Обговорення статусу кандидата не повинно затьмарювати підтримку України. Потрібна постійна військова підтримка, негайна фінансова підтримка для підтримки країни та підтримка, щоб допомогти вивести сільськогосподарські резерви з країни. Все це має продовжуватися. Це важка, але потрібна робота. Статус кандидата надається з негайною підтримкою. Це вже дуже позитивно впливає на моральний дух цієї мужньої країни, яка бореться за свободу та незалежність. Я дуже впевнена у результаті.

Прискорюючи процес для України та Молдови, ви ризикуєте викликати розчарування в країнах Західних Балкан…

Країни мають довести, що вони придатні для членства. Процес у їхніх руках. Якщо ви досягаєте поставлених цілей, ви йдете швидше. Інакше ви не рухаєтеся вперед. У 1999 році Словаччина та Туреччина отримали перспективу членства. Словаччині знадобилося лише п’ять років, щоб приєднатися до ЄС, оскільки була міцна політична єдність. Сьогодні Туреччина віддалена від нас, ніж у 1999 році. У процесі вступу немає ні автоматизму, ні жорсткої моделі. Сподіваюся, що статус кандидата, наданий Україні та Молдові, буде стимулом для Західних Балкан.

Що стосується закордонних справ, я переконана, що одностайність неможлива і що голосування необхідною кваліфікованою більшістю. Швидкість, з якою події відбуваються, занадто висока. Звичайно, ми можемо провести ці дискусії. Я завжди на боці тих, хто хоче реформ. Свою роль відіграє Конференція про майбутнє Європи та те, як будуть розглядатися її результати.

росія скоротила поставки газу. Чи можете ви пообіцяти європейським громадянам, що вони не зіткнуться з нормуванням енергоносіїв наступної зими?

Це також залежить від їхньої особистої поведінки. Якщо ми знизимо опалення на два градуси і встановимо кондиціонери на два градуси вище, то ми зможемо заощадити еквівалент енергії, який дає нам газопровід «Північний потік-1» протягом року. Наразі шість держав-членів є мішенню часткового або повного припинення російського газу. У нас є три важелі. У дуже короткостроковій перспективі ми диверсифікуємо наші поставки. Як я вже сказала, ми також можемо розраховувати на підвищення енергоефективності та на нашу поведінку. Третій стовп є найважливішим: інвестиції у відновлювані джерела енергії, корисні для нашої незалежності та енергетичної безпеки.

Іспанія 

«La Vanguardia» — «Литва викликає напруженість у відносинах з росією, обмежуючи пропуск товарів до Калінінграда»

Ісландія

«Fréttablaðið» — «Переважна підтримка членства в НАТО.» 

72 відсотки респондентів підтримують членство Ісландії в НАТО в новому опитуванні, проведеному Prósent для Fréttablaðið. Одинадцять відсотків виступають проти членства, але трохи більше 17 відсотків не мають думки з цього приводу.

Більшість виборців усіх партій, представлених в Альтінгі, виступають за членство, включаючи виборців лівих зелених, але опозиція щодо членства була основною політикою партії з моменту її створення. Крім того, більше виборців Соціалістичної партії виступають за членство Ісландії, ніж проти.

Німеччина 

«Der Tagesspiegel» – «Бербок виступає за швидке приєднання України до ЄС»

«F.A.Z» — «У росіян конфіскували квартири» 

Прокуратура Мюнхена та представники Федерального управління кримінальної поліції конфіскували у росіян у Німеччині три майна та банківський рахунок. Постраждали депутат російської Думи Л. та його дружина К., яка зареєстрована в Мюнхені. Прокуратура Мюнхена I назвала обох підозрюваними, але прокуратура не надала жодної додаткової інформації про осіб. Усі квартири знаходяться в міському районі Мюнхена, і щомісячний дохід від оренди в розмірі 3500 євро має надходити на банківський рахунок. За даними слідства, це перший випадок у Німеччині, коли активи не лише були заморожені на підставі санкцій ЄС, а й назавжди вилучено доступ. 

Влада вважає такий підхід можливим на основі Кримінально-процесуального кодексу, незважаючи на відсутність «порівнянних подій та судової практики згідно з німецьким законодавством». 

Як і багато інших депутатів Думи, Л. входить до санкційного списку ЄС, оскільки проголосував на Асамблеї Федерації за визнання незалежними державами районів Східної України, на які претендують російські сепаратисти, самопроголошені Народні Республіки.

Колонка «Китай купує значно більше нафти в росії». ПЕКІН. Китай імпортував з росії на 29% більше нафти в травні, ніж у квітні, і на 55% більше, ніж у попередньому році. Про це в понеділок повідомила китайська митниця. Таким чином росія замінила Саудівську Аравію як найбільшого постачальника Китаю за обсягом. Проте Китай заплатив за 8,4 мільйона тонн менше, ніж за 7,8 мільйона тонн із Саудівської Аравії. Після початку війни в Україні Китай повідомив про падіння імпорту нафти з росії на 20 відсотків у березні. Цілком можливо, що частина кількості, яку зараз повідомляється, надходить від попередніх поставок.

«Passauer Neue Presse» — «Прем’єр-міністр Баварії Седер наполягає на продовженні ядерної програми»

Прем’єр-міністр Баварії та лідер ХСС Маркус Седер знову висловився за продовження терміну служби німецьких атомних електростанцій. Відповідно до чинного в даний час Закону про атомну енергію, Isar 2, Emsland і Neckarwestheim 2 повинні бути відключені від мережі до кінця року. Седер не вважає це виправданим через проблеми з енергопостачанням, викликані війною з росією, і побоюється «нестачі електроенергії взимку».

Федеральний канцлер Олаф Шольц (СДПН), однак, зазначив, що продовження терміну служби було нелегким, оскільки технічне обслуговування та експлуатація електростанцій гарантувалися лише до узгодженого закінчення терміну служби, а необхідні паливні елементи були доступні лише до кінця року. 

Індія 

«The pioneer» — «рОСІЯ СТАНЕ НАЙБОЛЬШИМ ПОСТАВЩИКОМ НАФТИ В КИТАЙ»

США

«NYT» — «Тижні битви»

Коли навесні цього року росія зосередила свою військову кампанію на сході України, високопосадовці в адміністрації Байдена заявили, що наступні чотири-шість тижнів бойових дій визначать остаточний шлях війни.

Цей час минув, і офіційні особи кажуть, що картина стає дедалі яснішою: за їхніми словами, росія, швидше за все, отримає більше території, але жодна зі сторін не отримає повного контролю над регіоном, оскільки виснажена російська армія стикається із озброєним противником. з дедалі досконалішою зброєю.

У той час як росія захопила територію у східній частині Луганської області, її просування було млявим. Тим часом прибуття американських далекобійних артилерійських систем та українців, навчених їх використанню, має допомогти Україні у майбутніх боях, заявив генерал Марк А. Міллі, голова Об’єднаного комітету начальників штабів.

«Los Angeles Times» – «На сході України дехто виступає проти захисників

Сили Зеленського не завжди воюють на дружній землі»

ЛИСИЧАНСЬК, Україна — російською мовою слово «молодець» приблизно перекладається як «хороша робота» або «браво», і саме це мав на увазі 75-річний Леонід, вказуючи на справу рук російської артилерії — уламки розбомбленої будівлі. на центральній вулиці Лисичанську на сході України.

«Українські солдати — погані люди, труси», — додав відставний охоронець, який, як і інші, попросив не називати його прізвище з міркувань конфіденційності. «Вони ховаються тут, а потім, щойно відбувається напад, тікають».

Його позиція продемонструвала, що в цій частині країни, яка зараз є центром вторгнення Москви, яке розпочалося наприкінці лютого, українська армія не обов’язково бореться на дружній території.

На початку війни російські стратеги, які вводили сили до Києва, столиці України, очікували, що населення святкуватиме їхнє прибуття, вітаючи їх як визволителів від того, що Кремль безпідставно наполягав на тому, що неонацистський режим тримає своїх підданих у заручниках.

Але це не так. Натомість сотні тисяч людей записалися на війну з росіянами, вербувальники з армії та Сил територіальної оборони були затоплені настільки, що багатьом спочатку довелося відмовити. Ті, хто не мав зброї, працювали з агентствами чи самостійно, готуючи їжу та медикаменти, не кажучи вже про коктейлі Молотова, для захисту своїх міст. У тих місцях, куди російським все ж таки вдалося проникнути, таких як київські передмістя Буча та Ірпінь, деякі жителі, які не евакуювалися, діяли як інформатори, надаючи українським силам інформацію про місцезнаходження та пересування тих, кого вони висміювали як «окупантів». 

Коли російські війська змушені були відступити, вони зробили криваві чистки, під час яких їх ґвалтували, вбивали і катували, щоб помститися недружньому населенню. (Москва заперечує, що її сили брали участь у вбивствах.) Ця негостинна обстановка, ймовірно, зіграла роль у тому, що Кремль змінив свої розрахунки та відступив із районів навколо столиці та кількох інших великих міст. Але навіть там, де росіяни утримували позиції і намагалися керувати, як і в південній Херсонській області, вони стикаються з неохоче покірністю своєму правлінню, яка іноді виливається в акти непокори, включаючи протести та саботаж. Тим не менш, у багатьох містах та селищах східноукраїнського регіону, відомого як Донбас, включаючи Лисичанськ та його місто-побратим Сєвєродонецьк, саме українські сили часто стикаються з похмурим ставленням до їхньої присутності.

«Вони перетворюють Україну на гігантську військову базу», — сказала Таня, мініатюрна жінка, яка стоїть на задньому дворі будинку, де вона ховалася. Коли українська артилерія відкрила черговий залп десь поряд, вона подивилася на групу солдатів у гаражі сусіднього будинку.

Таня, 50-річний програміст бухгалтерських систем, сказала, що мала причини ненавидіти український уряд: деякі з його бойовиків забили до смерті її чоловіка на блокпосту в 2014 році, коли проросійські сепаратисти захопили частини двох східних областей. Донецьк та Луганськ, що становлять Донбас.

«Звичайно, ми дбаємо про них, — сказала вона про солдатів. «У всіх є пістолет».

Поруч були інші, які згодні. Одна із сусідок Тані, жінка років 50, запитала, чи можна евакуювати її сина-інваліда — не в безпечніші райони України, а на території, які утримує росія. А під час візиту до останнього госпіталю в Сєвєродонецьку минулого місяця військові медики розповіли, що часто лікували поранених серед жителів, які вважали їх ворогами, а не росіянами.

«Вони кажуть, що ця українська армія зробила з ними. Вони навіть не можуть змусити себе відповісти, коли ми говоримо «Слава Україні» або «Слава Україні», — сказав Віталій Михайлович, 32-річний хірург загальної практики. «Нам важко змиритися з таким ставленням, коли ви намагаєтеся врятувати їхнє життя, а вони, як і раніше, не підтримують свою країну».

За словами начальника Луганської поліції Олега Григорова, такі симпатії іноді переростали у відкриту співпрацю. За його словами, близько 50 людей було заарештовано за надання інформації росіянам.

Те, що в цьому районі є прихильники росії, не дивно, сказав 46-річний начальник Лисичанської поліції Володимир Золотарьов, підтягнутий чоловік із сивим волоссям.

«Перший фактор полягає в тому, що російський кордон дуже близький, і у багатьох людей є родичі та зв’язки з того боку», — сказав він. Він додав, що історично склалося так, що вугільні шахти та інші галузі промисловості залучали робітників із росії, щоб оселитися на Донбасі.

«Звісно, ​​у вас є люди старшого віку, вони думають про пенсії та дешевий газ з росії».

Крім того, оскільки населення Лисичанська скоротилося до менше ніж 15 000 осіб із максимуму в понад 100 000 до війни, ті, хто залишився, ймовірно, мають проросійські нахилі. Вже кілька тижнів у Лисичанську та Сєвєродонецьку немає ні світла, ні газу, ні води, ні телефону. Хоча більшість людей, які перебували в таких складних обставинах, казали, що вони занадто бідні, щоб кудись піти, або не можуть змусити себе покинути коханого члена сім’ї чи навіть своїх домашніх улюбленців, здавалося, що серед них є ті, хто настроєний на московське правління.

«Ми бачимо цих людей щодня, але знаємо, що вони лише чекають на росіян і підтримають їх», – сказав Василь, поліцейський із Західної України, який працює на блокпосту на південному краю Лисичанська. «Сьогодні вони розмовляють з нами. Але завтра вони поговорять з росіянами».

Промосковські ЗМІ часто публікують інтерв’ю з жителями захоплених російськими військами територій, закликаючи їх висловити своє полегшення у зв’язку з звільненням від українських узурпаторів. На одному відео наприкінці минулого місяця було зображено групу людей у ​​Сєвєродонецьку, які святкують прихід росіян горілкою; один чоловік грав на гітарі.

Деякі жителі таять образу на українських військових, бо знають, що їх присутність, ймовірно, приверне вогонь російської артилерії. Деякі скаржилися, що українські військові захоплювали багатоквартирні будинки для своїх позицій, навіть коли вони перебували в житловому районі.

На оглядовому пункті на пагорбі в Лисичанську навпроти Сєвєродонецька, де росіяни майже оточили українських захисників, дві жінки вийшли з одного з будинків і кричали українським солдатам і приїжджим журналістам, щоб вони пішли. Воїни лаялися на них і веліли відійти; вони погодилися, але один із них пішов з напутнім пострілом, коли їм сказали, що завдання солдатів — їх захищати.

«Наші захисники?» — сказала вона, киваючи в бік знищеного фасаду ресторану, який був уражений снарядом. «Подивіться, як вони нас захищають».

Підпис під фото: «Мешканці Лисичанська на вихідних носять їжу, яку роздали поліцейські. Населення міста скоротилося до менш ніж 15 000 осіб.»

Канада

«The Globe and Mail»  — «Українські сили поступаються позиціями росіянам у східному регіоні»

Україна у понеділок визнала труднощі у бойових діях на сході країни, оскільки російські війська захопили територію вздовж прифронтової річки та посилили тиск на два ключові міста напередодні саміту ЄС, який, як очікується, вітатиме заявку Києва на вступ до блоку.

Telegram
Дивіться також
Армія рф вдарила артилерією по Нікопольщині: постраждав 40-ріний чоловік Армія рф вдарила артилерією по Нікопольщині: постраждав 40-ріний чоловік

Майже три десятки разів від ранку російська армія била по Нікопольщині. Осколкові поранення отримав 40-річний чоловік. Його госпіталізували в стані середньої ...

Дніпропетровщина у лідерах за кількістю мобільних валізок для ЦНАП: ще 20 громад отримали необхідне для роботи обладнання Дніпропетровщина у лідерах за кількістю мобільних валізок для ЦНАП: ще 20 громад отримали необхідне для роботи обладнання

Сьогодні ще 20 громад Дніпропетровщини отримали мобільні валізки. У них обладнання, яке стане в нагоді адміністраторам ЦНАПів. Комп’ютер, принтер, сканер та пристрої ...

За декілька місяців росіяни будуть на Дніпропетровщині: ймовірність – 90%! — Богдан Пападін За декілька місяців росіяни будуть на Дніпропетровщині: ймовірність – 90%! — Богдан Пападін

Як швидко росіяни можуть опинитися на території Дніпропетровської області, як минув 2024 рік для Сил оборони та чи варто очікувати припинення активної фази війни у ...

За рішеннями судів майже 30 мільйонів грн має виплатити рф Дніпру за пошкоджене та зруйноване комунальне майно За рішеннями судів майже 30 мільйонів грн має виплатити рф Дніпру за пошкоджене та зруйноване комунальне майно

11 позовів до росії подала Дніпровська міська рада з початку повномасштабної війни. Загалом через пошкоджене чи зруйноване комунальне майно внаслідок ракетних ...

На Дніпропетровщині директор дитсадка віддав 1,6 млн гривень на неякісне укриття – прокуратура На Дніпропетровщині директор дитсадка віддав 1,6 млн гривень на неякісне укриття – прокуратура

На Дніпропетровщині судитимуть колишнього посадовця комунальної установи, який завдав державі 1,6 млн грн збитків під час закупівлі укриття для дитсадка. Про це ...

Дніпровські спортсменки здобули 5 медалей на Кубку Європи з кіокушинкай карате (WKB) Дніпровські спортсменки здобули 5 медалей на Кубку Європи з кіокушинкай карате (WKB)

З 20 по 22 грудня 2024 року в польському місті Лежайськ відбувся Кубок Європи з кіокушинкай карате (WKB). У чемпіонаті взяли участь 600 спортсменів із 15 країн ...

Філатов розповів, коли у Придніпровськ повернуть тепло, та яку компенсацію від міста зможуть отримати мешканці житломасиву Філатов розповів, коли у Придніпровськ повернуть тепло, та яку компенсацію від міста зможуть отримати мешканці житломасиву

У Дніпрі триває ліквідація наслідків останнього ракетного обстрілу рф, внаслідок якого мешканці десятків будинків житломасиву Придніпровськ залишилися без опалення. ...

Команда ОВА та підприємці з Нікопольщини говорили про підтримку бізнесу на прифронтових територіях Команда ОВА та підприємці з Нікопольщини говорили про підтримку бізнесу на прифронтових територіях

Представники Дніпропетровської ОВА та бізнесу Нікопольщини зустрілися, аби обговорити проблемні питання. Підприємці розповіли про нагальні потреби. І якої підтримки ...

Трагедія в Криворізькому районі: під час гасіння пожежі виявили тіло чоловіка Трагедія в Криворізькому районі: під час гасіння пожежі виявили тіло чоловіка

Уранці, 30 грудня, сталася пожежа на вулиці Інгулецька селища міського типу Широке Криворізького району. Про це повідомляють у ГУ ДСНС в Дніпропетровській області. ...

Сили ППО знищили три ворожі дрони над Дніпропетровською областю, — ОВА Сили ППО знищили три ворожі дрони над Дніпропетровською областю, — ОВА

У ніч на 30 грудня 2024 року противник атакував 43-ма ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками інших типів, повідомляють у Повітряних Силах України. У результаті ...