fbpx

Середа, 29 Листопада, 2023, 08:04:41

weather-icon
˚C

Наша команда

Наша команда — команда найкращих

Наталія Корскова
Наталія Корскова
Ведуча "Твій ранок", ведуча "Повний абзац"
Завжди знала, що працюватиму по одній із сторін камери. Була мрія стати режисером великого кіно, але зрештою отримала диплом вірусолога та мікробіолога. На телебачення потрапила минулого століття, коли вулицями Дніпра ще ходили динозаври - пощастило застати романтичну епоху міського телебачення. Телевізійний мезозой змінився епохою комерційного ТБ, інформаційного ТБ. Весь цей час я працюю в кадрі/за кадром і досі не можу визначитися - що цікавіше. Прямий ефір – це розетка, в якій ти і генератор, і споживач енергії, а ще ти – лампочка, яка, я певна, може і зігріти, і освітити. Загалом, нехай буде Світло! А ми йому в цьому допоможемо.
Світлана Корскова
Світлана Корскова
Ведуча "Твій ранок", авторка програми "Епікриз"
У 2008 році вирішила кардинально змінити своє життя та з інженерії пішла до "зірок" - працювати на телебачення. Була ведучою дитячих програм, новин, тематичних шоу. З 2020 року веду ранкові прямі ефіри і відчуваю, що починаю день правильно! Особливо важливим вважаю для себе можливість реалізовувати на ТБ медичні проекти: хочеться тут і кожному донести, наскільки важливо стежити за своїм здоров'ям і як просто це робити насправді.
Ольга Сидоренко
Ольга Сидоренко
Авторка програм "Життєлюби Дніпра", "THE BEST", "ДОДОМУ"
Мене звати Ольга Сидоренко, я люблю котиків, подорожі і поїсти. За освітою я журналіст, працюю я журналістом – і ось так вже майже 10 років. Коли я на роботі – то обираю «світлу» сторону. Мої матеріали – позитивні, добрі та мотивуючі. На телеканалі «ДніпроTV» я займаюсь трьома проектами: Життєлюби Дніпра - це про пенсіонерів, які не сидять на лавках під під’їздом, а обирають активне і цікаве життя. THE BEST - це історії про талановитих дітей Дніпра, які у своїй сфері, кращі з кращих! Додому – це скоріш, соціально-важлива місія. З допомогою цієї програми ми розповідаємо про дітей, які потребують нової родини.
Анатолій Шинкаренко
Анатолій Шинкаренко
Ведучий спортивних новин, ведучий "Спортивного подкасту"
Народився у 1962 році, закінчив Гаврилівську ЗОШ, Покровського району, Дніпропетровської області, служив у прикордонних військах КДБ СРСР. Закінчив Донецький політехнічний інститут, працював у комсомолі та займався бізнесом. З вересня 1996 року - журналіст, провідний спортивний оглядач. Не заслужений журналіст, але найкращим в Україні кілька разів визнавали, в області – незліченну кількість разів. Хобі - спорт, він же робота.
Дмитро Харлов
Дмитро Харлов
Ведучий "ДніпроNEWS", ведучий "Спортивного подкасту"
У 2012-му закінчив юридичний факультет Дніпропетровського університету економіки і права ім. Альфреда Нобеля. Коли був студентом, вперше прийшов на телебачення і захопився журналістикою. Проте отримавши диплом, встиг попрацювати в органах місцевого самоврядування, фармацевтичній та юридичній компаніях. Але увесь той час тягнуло назад – до динамічного життя телевізійника. У 28 вирішив спробувати ще раз. І все вдалося. Сотні інтерв’ю, сюжетів та програм. Тоді ж розгорнув одну з яскравіших сторінок в професійному житті – у прямому ефірі почав коментувати спортивні змагання з місця подій. Відтоді прокидатися щодня стало ще цікавіше.
Діана Насипанна
Діана Насипанна
Ведуча «ДніпроNEWS», журналіст, авторка програми «Слуги і Схеми»
Якщо ви хоч трохи знайомі з продуктами нашого каналу, то можете помітити, що веселих сюжетів з моєю участю не багато. Останні пів року я працювала над проєктом «Слуги і Схеми». Майже кожного дня доводилося мати справу з криміналом, корупцією, беззаконням, жорстокістю. Такі теми не для всіх та інколи чуєш – глядачам потрібно щось веселе. Однак, є люди, яким потрібна підтримка й допомога, коли здається, що увесь світ проти: політики, поліція, правосуддя. Тож, це не про резонанс, це – про людей та їх долі. Адже моя професія покликана для того, щоб бути поруч з тим, хто цього потребує.
Микита Доброславський
Микита Доброславський
Автор програми "Рівень Помаранчевий"
За освітою я спеціаліст технічного забезпечення та телекомунікації. Вже понад рік я є автором екологічної програми «Рівень помаранчевий». За цей час працювали над різноманітними темами в різних куточках Дніпропетровської області та навіть за її межами. Екологічні питання та проблеми доволі складні та заплутані. Здебільшого доводиться розбиратися в купі листів між державними органами та громадськістю, законами та сидіти в засаді аби спіймати порушників. Є проблеми, які ми підіймали, що й досі не вирішені, деякі - тільки на етапі судових слухань, а є вже такі, про які гордо можемо сказати - нам вдалося зупинити беззаконня. Більше про нашу роботу дивіться на офіційних сторінках програми.
Ксенія Штомпель
Ксенія Штомпель
Ведуча «ДніпроNEWS», журналістка
Українка з Луганщини, яка знайшла себе у Дніпрі. Я - Ксенія Штомпель. Дівчина з маленького містечка Привілля. З дитинства мріяла стати телеведучою. Закінчила Лисичанський педагогічний коледж. В Луганському університеті ім. Т. Шевченка отримала диплом за спеціальністю «журналістика». До Дніпра переїхала у 2021 році. В тому ж році стала частиною потужної команди ДніпроTV. Вчуся щодня і приймаю нові виклики. Я журналістка, а нещодавно почала працювати ведучою "Дніпро NEWS". Роблю усе, щоб глядач отримував оперативну інформацію. А критику і зауваження сприймаю тільки конструктивну. В першу чергу від колег.
Кіт Кукіс
Кіт Кукіс
Талісман ДніпроTV
Моє ім'я Кукіс. Я справжній британець благородної крові. Живу у дружньому колективі ДніпроTV. І якщо Ви думаєте, що котяче життя складається лише з того, що вони їдять та сплять, то запевняю Вас, це зовсім не так. У мене є свої важливі робочі обов’язки. Слідкую за тим, як утворюються новини та що випускається в ефір, а також відповідаю за те, аби журналісти не перевтомлювались. Коли бачу, що хтось занадто закопався у роботі, то я приходжу до них, граю та трохи відволікаю. Колеги називають мене символом каналу. Я маю свою сторінку в інстаграмі та велику кількість прихильників серед відвідувачів та гостів ДніпроTV.