fbpx
Зараз в ефірі: Т/с Справа Дойлів с5 с11
Наживо

Неділя, 2 Жовтня, 2022, 10:18:23

weather-icon
˚C

Наша команда

Наша команда — команда найкращих

Наталія Корскова
Наталія Корскова
Ведуча "Твій ранок", ведуча "Повний абзац"
Завжди знала, що працюватиму по одній із сторін камери. Була мрія стати режисером великого кіно, але зрештою отримала диплом вірусолога та мікробіолога. На телебачення потрапила минулого століття, коли вулицями Дніпра ще ходили динозаври - пощастило застати романтичну епоху міського телебачення. Телевізійний мезозой змінився епохою комерційного ТБ, інформаційного ТБ. Весь цей час я працюю в кадрі/за кадром і досі не можу визначитися - що цікавіше. Прямий ефір – це розетка, в якій ти і генератор, і споживач енергії, а ще ти – лампочка, яка, я певна, може і зігріти, і освітити. Загалом, нехай буде Світло! А ми йому в цьому допоможемо.
Світлана Корскова
Світлана Корскова
Ведуча "Твій ранок", авторка програми "Епікриз"
У 2008 році вирішила кардинально змінити своє життя та з інженерії пішла до "зірок" - працювати на телебачення. Була ведучою дитячих програм, новин, тематичних шоу. З 2020 року веду ранкові прямі ефіри і відчуваю, що починаю день правильно! Особливо важливим вважаю для себе можливість реалізовувати на ТБ медичні проекти: хочеться тут і кожному донести, наскільки важливо стежити за своїм здоров'ям і як просто це робити насправді.
Ольга Сидоренко
Ольга Сидоренко
Авторка програм "Життєлюби Дніпра", "THE BEST", "ДОДОМУ"
Мене звати Ольга Сидоренко, я люблю котиків, подорожі і поїсти. За освітою я журналіст, працюю я журналістом – і ось так вже майже 10 років. Коли я на роботі – то обираю «світлу» сторону. Мої матеріали – позитивні, добрі та мотивуючі. На телеканалі «ДніпроTV» я займаюсь трьома проектами: Життєлюби Дніпра - це про пенсіонерів, які не сидять на лавках під під’їздом, а обирають активне і цікаве життя. THE BEST - це історії про талановитих дітей Дніпра, які у своїй сфері, кращі з кращих! Додому – це скоріш, соціально-важлива місія. З допомогою цієї програми ми розповідаємо про дітей, які потребують нової родини.
Анатолій Шинкаренко
Анатолій Шинкаренко
Ведучий спортивних новин, ведучий "Спортивного подкасту"
Народився у 1962 році, закінчив Гаврилівську ЗОШ, Покровського району, Дніпропетровської області, служив у прикордонних військах КДБ СРСР. Закінчив Донецький політехнічний інститут, працював у комсомолі та займався бізнесом. З вересня 1996 року - журналіст, провідний спортивний оглядач. Не заслужений журналіст, але найкращим в Україні кілька разів визнавали, в області – незліченну кількість разів. Хобі - спорт, він же робота.
Аріна Асилгараєва
Аріна Асилгараєва
Ведуча програми "Твій вечір"
За фахом перекладач з англійської та іспанської мов, також маю юридичну освіту. На телебачення потрапила випадково, ніколи не планувала займатись журналістикою. Сьогодні навіть не уявляю життя без прямих ефірів, інтерв’ю та зйомок. Обожнюю свою команду, бо працюю з найкреативнішими та найпрофесійнішими телевізійниками. Маю двох маленьких дітей, які не пропускають жодного ефіру нашої програми. Хоч теми у «Твоєму вечері» складні - соціально-політичні, їм подобається і це мене надихає продовжувати робити свою справу.
Дмитро Харлов
Дмитро Харлов
Ведучий "ДніпроNEWS", ведучий "Спортивного подкасту"
У 2012-му закінчив юридичний факультет Дніпропетровського університету економіки і права ім. Альфреда Нобеля. Коли був студентом, вперше прийшов на телебачення і захопився журналістикою. Проте отримавши диплом, встиг попрацювати в органах місцевого самоврядування, фармацевтичній та юридичній компаніях. Але увесь той час тягнуло назад – до динамічного життя телевізійника. У 28 вирішив спробувати ще раз. І все вдалося. Сотні інтерв’ю, сюжетів та програм. Тоді ж розгорнув одну з яскравіших сторінок в професійному житті – у прямому ефірі почав коментувати спортивні змагання з місця подій. Відтоді прокидатися щодня стало ще цікавіше.
Яна Богославська
Яна Богославська
Ведуча авторських програм
Зі своєю педагогічною освітою я подалася на телебачення і не жалкую. Три роки працювала у Кривому Розі на телеканалі "Рудана". Пройшла шлях від людини, яка знімає виставки виробів з бісеру до заступника головного редактора. Скільки себе пам'ятаю - я на сцені, а тепер - у кадрі. На ДніпроTV я універсальний солдат: мене можна побачити в ефірі "Твого вечора", працюю з молодими журналістами, керую інформаційним відділом, а ще креативлю у кутках. Дуже люблю бойовики, плов і складні теми для розслідувань, адже була авторкою проєкту "Слуги та Схеми". А ще я психолог, так вийшло якось.
Антон Глущенко
Антон Глущенко
Журналіст, ведучий програми "Твій вечір"
У творчій діяльності скільки себе пам'ятаю. За освітою — піаніст, звукорежисер, педагог, за призначенням - одвічний шукач нового. Колись проходив повз телеканал, зайшов і працевлаштувався. В іншому тепер себе не бачу, люблю бути в центрі подій у ролях спостерігача, шукача і доповідача :) Пишаюсь своєю профессією, вважаю, що журналіст і телеведучий має бути різнобічним, стоїчним і адекватним завжди і всюди — цього від себе і вимагаю. Журналіст — це не професія, а склад розуму. Коли-небудь, коли зістарюся, буду розповідати молодим колегам, як знімав свій перший репортаж, а оператор вмовляв мене не брати інтерв'ю у нетверезого психічнохворого із биткою.
Діана Насипанна
Діана Насипанна
Ведуча «ДніпроNEWS», журналіст, авторка програми «Слуги і Схеми»
Якщо ви хоч трохи знайомі з продуктами нашого каналу, то можете помітити, що веселих сюжетів з моєю участю не багато. Останні пів року я працювала над проєктом «Слуги і Схеми». Майже кожного дня доводилося мати справу з криміналом, корупцією, беззаконням, жорстокістю. Такі теми не для всіх та інколи чуєш – глядачам потрібно щось веселе. Однак, є люди, яким потрібна підтримка й допомога, коли здається, що увесь світ проти: політики, поліція, правосуддя. Тож, це не про резонанс, це – про людей та їх долі. Адже моя професія покликана для того, щоб бути поруч з тим, хто цього потребує.
Микита Доброславський
Микита Доброславський
Автор програми "Рівень Помаранчевий"
За освітою я спеціаліст технічного забезпечення та телекомунікації. Вже понад рік я є автором екологічної програми «Рівень помаранчевий». За цей час працювали над різноманітними темами в різних куточках Дніпропетровської області та навіть за її межами. Екологічні питання та проблеми доволі складні та заплутані. Здебільшого доводиться розбиратися в купі листів між державними органами та громадськістю, законами та сидіти в засаді аби спіймати порушників. Є проблеми, які ми підіймали, що й досі не вирішені, деякі - тільки на етапі судових слухань, а є вже такі, про які гордо можемо сказати - нам вдалося зупинити беззаконня. Більше про нашу роботу дивіться на офіційних сторінках програми.
Нікіта Керенцев
Нікіта Керенцев
Автор програми "Комуналка"
За освітою я інженер транспорту, але розповідати та висвітлювати люблю ще з дитинства. Виступи перед батьками на гострополітичні теми в десятирічному віці досі згадуються у родинному колі. Ще у шкільні роки з’явилась тяга до різноманітних нормативно-правових актів. Тож журналістика допомагає мені поєднати всі свої навички і розповісти щось вам. Саме «Комуналка» — це програма, з якої кожен зможе дізнатись про те, що навколо і знайомо всім: транспорт, благоустрій, інфраструктура міста. Про складне простими словами.
Артур Терещенко
Артур Терещенко
Ведучий "ДніпроNEWS"
Чим більше живу на цьому світі, тим більше маю професійних свят і приводів підняти келих шампанського! Спочатку успішно опанував ракетобудування, далі армійська служба в Нацгвардії, потім понад 16 років служба в МВС і паралельне отримання юридичної освіти! Втім, сумісництво на цьому не припинилося... У вересні 1997-го року, за дивних обставин, пощастило потрапити на телебачення, де в мене повірили й дали шанс. Так я став ведучим спочатку розважальних проєктів, а потім й кримінальних та інформаційних програм. Як репортер вже кілька десятиліть висвітлюю надзвичайні події регіону. Поза роботою цікавлюся історією часів Київської Русі, нумізматикою, футболом та більярдом.
Кіт Кукіс
Кіт Кукіс
Талісман ДніпроTV
Моє ім'я Кукіс. Я справжній британець благородної крові. Живу у дружньому колективі ДніпроTV. І якщо Ви думаєте, що котяче життя складається лише з того, що вони їдять та сплять, то запевняю Вас, це зовсім не так. У мене є свої важливі робочі обов’язки. Слідкую за тим, як утворюються новини та що випускається в ефір, а також відповідаю за те, аби журналісти не перевтомлювались. Коли бачу, що хтось занадто закопався у роботі, то я приходжу до них, граю та трохи відволікаю. Колеги називають мене символом каналу. Я маю свою сторінку в інстаграмі та велику кількість прихильників серед відвідувачів та гостів ДніпроTV.