На одному з будинків Дніпра замість рядянської символіки на шпилі встановлять тризуб
У Дніпрі продовжується декомунізація радянської символіки із фасадів будинків, повідомляють у Просторі самоврядування Департаменту з питань самоорганізації населення.
На одному з багатоквартирних будинків на вулиці Робочій найближчим часом планують відновити фасад і встановити новий український тризуб на шпилі.
“Вважаємо, що саме під час війни декомунізація стала ще більш важливою і нагадує нам про символи, які роздроблюють і пригнічують нашу національну єдність“, – зазначили в організації.
Читайте також: Дніпровському тролейбусу 75 років
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/313168769_674117340953528_7475150295006553535_n-1200x595.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/314400178_674117407620188_1433366344695360662_n-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/314340366_674117367620192_547070632435329316_n-506x675.jpg)