Козацька Атлантида: підривом Каховської ГЕС окупанти звільнили сакральний для України Великий Луг
Козацька Атлантида. Після злочину, скоєного росіянами на Каховській ГЕС, інтернетом почала ширитись інформація, що окупанти вивільнили з великої води Великий Луг або Дике Поле. Це сакральна для України місцина, де свого часу були козацькі Січі. Чи справді росіяни на свою погибель розлютили духи наших пращурів? Що кажуть езотерики про реінкарнацію козаків-характерників і що сподіваються у Великому Лузі знайти історики?
Підривом Каховської ГЕС наші вороги навіть не уявляють, який величезний цвях у свою труну вони вбили. Несвідомо вони провели страшний за наслідками для людей, але величний і нечуваний за своїми масштабами містичний ритуал. Росіяни «вивільнили душі запорізьких козаків-характерників», коли пішла вода із «сакральної місцини — Великого Лугу».
Така інформація почала миттєво ширитись інтернетом після підриву Каховської ГЕС. Українські езотерики активно висвітлюють містичну складову події.
Катерина Сінчук, тарологиня: «Коли співали пісню «Дике поле», помічаєте, було багато призивів, пращури встали та захистили — ну ось, встали захищати нашу неньку».
Тарологиня Катерина Сінчук впевнена, ми самі ж і покликали предків на допомогу. Ба більше, дата підриву водосховища — містична.
Катерина Сінчук, тарологиня: «Шостого числа, шостого місяця, вони хотіли о 6-й ранку підірвати цю ГЕС, але щось пішло не так, і воно спрацювало раніше. Вони люблять ці дати — три шестірки».
Жінка заспокоює, гірше не буде, і прогнозує перебіг подій влітку.
Катерина Сінчук, тарологиня: «Ще будуть проблеми із водою, десь буде багато води, а десь мало. І питання буде із водою ще два тижні. Порада карт: треба мріяти, треба вірити у хорошу карму нашої країни, бо лишилося ще 7 місяців до перемоги. Це такі серйозні прогнози».
Та хто ж ті люди, козаки-характерники, які повстали з небуття, аби нам допомогти?
Колоброд, козак: «Характерники — це люди з іншого виміру. Вони по-іншому дивилися на цей світ, вони працювали зі стихіями, які давали їм знання: вогонь — ковальські знання, повітря — бойове мистецтво та володіння зброєю. Вони брали від природи знання».
У Дніпрі є спілка нащадків козаків, які бережуть історію пращурів. Вони по крихті збирають все, що пов’язано з пам’яттю предків — від шабель та пістолів до залишків побутових речей козацької доби. Кажуть, містичні події відбувалися і з ними.
Ворон, козак: «Їздили на Микитинську Січ, там покладали вінок нашим предкам — козакам. І таке диво: він плив по водосховищу і ставав на тому місці, де саме знаходилась Січ. Така містична річ відбувалась щорічно, і це нас не дивувало».
Втім, у реінкарнацію не вірять. Хоча стверджують: місцина, з якої пішла велика вода, дійсно енергетично потужна. Це Дике Поле, чи як ще його кличуть, «батько козаків Великий Луг» — територія велетенських річкових плавнів лівого берега Дніпра. Він був затоплений водами Каховського водосховища у 1955–57 роках.
У другому та третьому тисячолітті до нашої ери тут мешкали індоєвропейські народи. Згодом прийшли скіфи, а за ними готи — це германомовне плем’я з Шотландії. Вже потім печеніги, половці, а з кінця 15 панували козаки.
Вадим Прокопов, історик: «Ця місцина дійсно потужна своєю історією, не лише козацькою. Зараз відходять ці води Каховського водосховища, ми тепер бачимо ландшафт. Раніше ми це все бачили на картах, були якійсь там аерознімки, але вони були поганої якості. І зараз там екосистеми ніякої немає. Всі думають, що зараз і відкриються Січі, як Антлантида. Цього, на жаль, не буде. Але є потенційна вірогідність, як кажуть дослідники і археологи, що можуть залишитися кургани скіфські, основний масив поховань могли залишитись. І якщо справжніх археологів туди пустити, то тоді буде досліджено дійсно професійно».
Історики кажуть, після перемоги там роботи на кілька років. А місцеві вже почали знаходити артефакти минулих століть. Щоб не допустити мародерства та діяльності «чорних археологів», наразі правоохоронці щодня патрулюють узбережжя.
Читайте також: У Дніпрі відкрилась виставка культурної спадщини Маріупольського краєзнавчого музею