Енергоощадні вікна та двері: Дніпро підготував будинки до зими
Дніпро продовжує готувати будинки до зими. Так на просп. Петра Калнишевського, 6 встановлюють другі металопластикові двері у під’їзді. Про те, що через їхню відсутність тепло не зберігалось, каже місцева мешканка Ірина Максюта.
«Ми звертались до міської влади з цього приводу, і бачите – отримали такий приємний різдвяний подарунок. Дуже вдячні й раді, що тепер у нас буде тепліше та гарніше», – прокоментувала пані Ірина.
Цьому 5-поверховому будинку вже більше ніж 60 років. Бригади встановлюють двері у всіх 4 під’їздах та роблять там ремонти.
«Також у цьому будинку ми замінили покрівлю. У зиму мешканці увійдуть із затишними та теплими під’їздами. Роботи планують закінчити за тиждень. У цілому цьогоріч подібні ремонти виконали у 95 будинках. Це ті адреси, мешканці яких звертались або на гарячу лінію, або особисто приходили на прийом до міського голови Дніпра Бориса Філатова», – підсумував представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfs6fk7nl6m19mm1cnpe9r141n10h-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfs6fk7nvfh6uobv51sc4tm210g-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfs6fk7n1ok71dnu14nbmni131d10e-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfs6fk7n60g4p015lmn5p1ed210d-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfs6fk7ndqolgs1sl61pkb1se010b-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfs6fk7n1pn017jnbqmr556ds109-900x675.jpeg)