«У цьому відділенні Центру соціальної допомоги громадянам надають притулок. Вони тут можуть переночувати, отримати гарячий обід. Окрім цього, у відділенні допомагають із відновленням документів, оформленням пенсії, групи інвалідності, влаштуванням до будинку-інтернату, є соціальний супровід. Загалом нині на обліку у цьому відділенні перебуває 55 осіб. Тож люди отримують тут належну увагу. Словом, міська влада продовжує піклуватися про мешканців, які потребують соціального захисту», — додав Едуард Підлубний.
У Дніпрі перевірили відділення з надання послуг безпритульним та людям з низьким рівнем доходів
10.03.2023, 19:45
ця стаття містить відео
Сьогодні, 10-го березня, черговий по місту Едуард Підлубний – заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР перевірив виконання доручення очільника Дніпра, відвідавши відділення з надання послуг для бездомних осіб та осіб з низьким рівнем доходів.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-10_15-17-45-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-10_15-17-36-2-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-10_15-17-54-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-10_15-18-06-1-1200x675.jpg)