Дніпро піклується: проведено ремонт в відділенні денного перебування для дітей з інвалідністю
Сьогодні черговий по місту Едуард Підлубний – заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР інспектував виконання доручення міського голови Бориса Філатова щодо піклування про дітей з інвалідністю.
У відділенні денного перебування для дітей з інвалідністю Міського територіального центру до повномасштабного вторгнення росії обслуговувалась 41 дитина з інвалідністю. На сьогодні діти не відвідують відділення з безпекових причин, але з ними проводять заняття дистанційно.
У приміщенні відділення з квітня по жовтень 2022 року проживали 46 внутрішньо переміщених осіб, з них 22 дитини.
Для покращення умов тимчасового проживання ВПО та, в подальшому, умов перебування дітей з інвалідністю, було зроблено поточний ремонт приміщень відділення.
За підтримки ЮНІСЕФ спільно з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW) було оновлено матеріально-технічну базу відділення. Загалом для цього було виділено близько 260 тис. грн. На виділені кошти для відділення були закуплені меблі та технічні засоби: стільці, обідні столи, шафи, телевізори, планшети та ін.
Оновлення матеріально-технічної бази зробить надання соціальної послуги денного догляду для дітей з інвалідністю більш сучасним, інтерактивним, цікавим для дітей, комфортнішим та ефективнішим для їх спілкування та розвитку.
Ремонтні роботи проходили (і ще наразі завершуються) ще в чотирьох відділах Дніпровського міського територіального центру: у АНД, Соборному, Центральному, Новокодацькому районах.
На ці ремонти було витрачено близько 25 млн грн, з яких трохи більше 19 млн грн – за рахунок субвенції з обласного бюджету. З бюджету Дніпровської міської територіальної громади на ремонти витрачено близько 5 млн грн.
Читайте також: До 2 млн грн допомоги: Дніпро виплатить матеріальну допомогу мешканцям й інших районів міста, чиє житло постраждало від ракетних обстрілів.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3803-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3797-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3792-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3788-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3784-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3783-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3781-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3778-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3770-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3769-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3767-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3766-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3759-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3746-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/img_3736-1200x675.jpg)