У Дніпрі відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

23.06.2018 13:01   -

У п’ятницю, 22 червня, у Дніпрі відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при головному архітектурно-планувальному управлінні департаменту по роботі з активами міської ради.

Такі заходи проводять регулярно, щонайменше раз на місяць, на них розглядають проекти будівництва у місті. Цього разу на засідання винесли проекти реконструкції розважального комплексу «Білий рояль», що розташовується біля Дніпропетровського державного цирку, та будівництва житлового комплексу поблизу вул. Магдебурзького права від архітектурного бюро Filimonov & Kashirina architects.

За словами начальника головного архітектурно-планувального управління Дмитра Волика, проекти, які розглядалися, викликали жваву дискусію. Споруди біля будівлі цирку становлять подвійний інтерес для професійної спільноти, а житловий комплекс планують розташувати у дуже важливому містобудівному вузлі.

За результатами засідання обидва проекти відправили на доопрацювання. Члени архітектурно-містобудівної ради надали свої рекомендації.


Поділитися