Вибухотехніки Дніпропетровщини показали свою роботу на деокупованих територіях
Вибухотехніки Дніпропетровської області знешкоджують боєприпаси на звільнених від окупації територіях. Поліцейські працюють в деокупованих районах Харківської та Донецької областей. Після перевірки та розмінування ці території стають безпечними та доступними для цивільного населення.
Вибухотехніки здійснюють пошук та знешкоджують вибухонебезпечні предмети, залишені після ракетно-бомбових атак та артилерійських обстрілів з боку армії рф. Також окупанти залишили по собі розтяжки та міни, які можуть становити небезпеку для місцевих жителів, повідомляють у Нацполіції Дніпропетровської області.
Поліція застерігає місцевих, що знешкодження вибухонебезпечних предметів має проводитися спеціалістами. У разі виявлення підозрілих предметів повідомляйте на лінію 102.
Читайте також: Ракетний удар по Дніпру: поліція фіксує наслідки
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/6358f93cc20bf912838411-902x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/6358f93b4ad16370351613-1200x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/6358f93b2c66c319233421-1200x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/6358f93d6446b609373268-902x675.jpeg)