Військові отримали від Дніпра чергову партію дронів та рацій на ще 12 млн грн
Дніпро залишається лідером з допомоги Силам оборони і продовжує системно доправляти військовим потрібну техніку. Місто завжди купує все за заявками самих бійців. Нинішня партія — це ще 40 дронів з тепловізорами та кілька десятків комплектів рацій.
«Особливість цих конкретних дронів — те, що вони літають і вночі. Тобто можна робити розвідку і корегування і у такий час. Тож дякуємо дніпровській громаді за стабільну підтримку», — зауважив військовослужбовець Олександр.
Зі свого боку, мер Дніпра Борис Філатов наголосив: місто і далі продовжить забезпечувати оборонців необхідним.
«Продовжуємо працювати, продовжуємо допомагати. І щотижня звітуватимемо перед територіальною громадою, скільки ми витратили коштів платників податків на наші Збройні сили», — сказав Філатов.
Читайте також: Атака дронів та обстріл Нікополя: як минула ніч на Дніпропетровщині?
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/0x0-5-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/0x0-7-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/0x0-8-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-06_01-26-11-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-06_01-26-12-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-06_01-26-13-2-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-06_01-26-13-901x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-06_01-26-14-901x675.jpg)