Вандали потрощили Ботанічний сад ДНУ
Сьогодні, 12 травня, на фейсбук-сторінці Ботанічного саду Дніпровського національного університету повідомили, що під час останньої робочої суботи вандали понівечили інсталяції і викрали насадження.
У потяг ще навіть не висадили рослини, а в нього хтось уже садив дітей. Із вертикальних клумб украли висаджені петунії. Літопси, які росли з насіння три роки, витягли з горщика і разів 20 підковиряли нігтями. Пам’ятнику з садовим інструментом відірвали сапку… А дерево обіймів уже без долоньок.
«Робочі суботи ініційовані аби зробити сад доступним для людей. Та за таких обставин варто задуматись, а чи потрібно це саду?» — написали працівники закладу.
Читайте також: Дніпровські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з сучасного п‘ятиборства, присвяченому пам’яті захисників України
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/346641420_940309423883783_4476390754616107012_n-675x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/346762349_781659386859596_4862015700986734287_n-405x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/346774505_1645814789249162_7897260544252068510_n-675x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/346610410_932576474749554_6972886975424444318_n-675x675.jpg)