«В оновленому відділенні з надання послуг безхатнім особам стало тепло й затишно», — черговий по місту
У Дніпрі працює відділення надання послуг бездомним особам Міського центру соціальної допомоги. Нещодавно там зробили ремонт. У закладі облаштований і Пункт незламності. Як там все функціонує, перевірив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний. Сьогодні, 9 грудня, він чергує містом.
«У самому закладі оновлені кімнати, коридори, вбиральні. Замінили систему освітлення на більш економну (LED-світильники). Є нові системи вентиляції в душових кімнатах», – показує директор Дніпровського міського центру соціальної допомоги ДМР Максим Єрьоменко.
Задоволена умовами відвідувачка центру Ольга Ковалик: «Тут дуже тепло, умови для проживання комфортні».
Ще у Міському центрі соціальної допомоги на зимовий період організували пункт обігріву.
«Послугами пункту можуть скористатися мешканці та гості міста, які опинились у складних обставинах. У пункті можна перебувати до 3-х годин, випити гарячого чаю, скористатись ванною кімнатою та банком одягу з теплими речами. За потреби, у пункті можна лишитись й на ніч», — уточнює Максим Єрьоменко.
Пункт незламності у центрі розрахований на 15 осіб. Там є подовжувачі, обігрівачі, зарядні станції, ліхтарики, аптечка й місця перепочинку.
«Сьогодні перевірив відділення з надання послуг бездомним особам та пункт незламності. Тут цьогоріч модернізовано систему опалення – встановили систему опалення за допомогою електричного котла замість опалення електроконвекторами. Це дуже зручно та економно. У відділенні дійсно тепліше та затишніше. Їдальня центру безкоштовно забезпечує гарячими обідами. Пункт незламності тут обладнаний усім необхідним для перебування людей під час можливих тривалих відключень електроенергії. Є генератор, запаси води тощо. Перевіркою задоволений», — підсумував заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний.
Довідка. У приміщеннях закладів соціального захисту працюють Пункти незламності за такими адресами:
– Відділення з надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів, вул. Лоцманська, 22-А;
– Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра», вул. Тополина, 33;
– Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми», вул. Яскрава, 41;
– Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок», вул. Янтарна, 45;
– Дніпровський міський терцентр у Шевченківському районі, вул. Панікахи, 95;
– Дніпровський міський терцентр в Індустріальному районі, вул. Осіння, 11-Б.
Читайте також: 76 одиниць техніки та 500 комунальників. У Дніпрі оперативно ліквідовують наслідки негоди
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv3hj8lel1sji16ldqp7n-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv394kask18p3vknlju7j-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv37d71b3l4vbd8lb7f7h-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv3174nbaq1oo616kv1o8n7f-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv3bhamkt1bh71r5tg5d7e-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv31na8d7111b428lp2p7d-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv316aios41fkk1akh1fhs7c-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv31fou1ljs3v6f8s1q597b-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv3ipb1gfj1cm49oe1vfv7a-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv3bihjms1mfnpp4nga77-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv31t5ats11nd8jaklqr76-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh765kv37tdkro6991gcibh375-900x675.jpeg)