В одній з лікарень Дніпропетровщини встановили новий цифровий рентгенограф
В одній з лікарень області встановили новий цифровий рентгенограф. Його придбали обласним коштом. Він для обстеження дітей. Про це повідомив очільник ДніпроОВА Валентин Резніченко.
Апарат має мінімальне випромінювання і дає знімки високої якості. Результат буквально за лічені хвилини. З огляду на це лікарі можуть обстежувати вдвічі більше маленьких пацієнтів, ніж на старому обладнанні.
З початку року закупили обладнання для понад 20 медзакладів Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Синельникового, Царичанки. Загалом – майже 120 сучасних апаратів. Все те, що зараз потрібно нашим лікарням. Це і обладнання для штучної вентиляції легень та ультразвукової діагностики, і рентгени, і техніка для операційних, і інкубатори для немовлят.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5472435097505479629_y-1-940x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5472435097505479628_y-1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5472435097505479627_y-1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5472435097505479626_y-1-862x675.jpg)