Університет третього віку у Дніпрі – місце сили та натхнення для літніх людей
Дніпрянка Іраїда Микитівна вже два роки є слухачкою унікального в Україні Університету третього віку. Серед великої різноманітності напрямків Університету обрала для себе скандинавську ходу.
«Ми приходимо сюди як на свято. Користь для здоров’я колосальна. Сили додаються допомагати родині, бути з онуками. Велика вдячність нашому меру за таку ініціативу», – говорить слухачка Університету третього віку Іраїда Микитівна.
На сьогодні скандинавською ходою займаються близько 40 слухачів Університету.
«Тренування проходять двічі на тиждень. Займаємося на двох локаціях – парк ім. Шевченка та Студентський парк ( колишній парк ім.Гагаріна)», – коментує провідна спеціалістка Управління з питань реалізації інноваційного проєкту “Університет третього віку” Карина Коденчук.
Крім спортивного напрямку для своїх слухачів Університет третього віку проводить навчання з різних освітніх напрямків та організовує дозвілля.
«У такий спосіб місто сприяє залученню слухачів Університету до активного, різноманітного життя. Робимо все для соціалізації, здобування нових знань, підтримки здоров’я та різностороннього сьогодення наших містян золотого віку», – зазначив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний. 12 квітня він є черговим по місту.
Аби стати слухачем Університету потрібен оригінал паспорта, пенсійного посвідчення (за наявності), ідентифікаційного номеру платника податків та у випадку з внутрішньо переміщеними особами – довідка ВПО. Всі документи необхідно принести до офісу на вул. Старокозацька, 40 Б. Детальна інформація за телефонами: (093) 134-46-69; (068) 753-71-71; (099) 607-56-97.
В рамках чергування перевірено готовність пунктів незламності до роботи в умовах відключень електроенергії. Один з них розташований на базі Міського центру соціальної допомоги, за адресою вул. Лоцманська, 22-А.
«У нашому пункті незламності можна підзарядити гаджети. Випити чай та поїсти – в наявності продукти швидкого приготування. Також тут, у разі потреби, дніпряни можуть лишитися на ночівлю. Маємо розкладачки та ковдри», – говорить директор міського Центру соціальної допомоги ДМР Максим Єрьоменко.
А ще цей пункт незламності оснащений генератором, забезпечений безперебійним інтернетом. Є подовжувачі, зарядні станції, аптечка, запаси технічної та питної води, мікрохвильова піч, електрочайник.
«Цей пункт незламності абсолютно відповідає всім нормам. Але всі наші пункти незламності – це не лише про технічне забезпечення, а про турботу та підтримку дніпрян у будь-яких ситуаціях», – резюмував Едуард Підлубний.
Довідка:
На базі закладів соціального захисту працюють пункти незламності за такими адресами:
• Відділення щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів, вул. Лоцманська, 22-А
• Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Довіра”, вул. Тополина, 33
• Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Обійми”, вул. Яскрава, 41
• Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Барвінок”, вул. Янтарна, 45
• Дніпровський міський терцентр у Шевченківському районі, вул. Панікахи, 95
• Дніпровський міський терцентр у Індустріальному районі, вул. Осіння, 11- Б


