У Дніпрі за програмою співфінансування відремонтували покрівлю в ОСББ «Робоча 73»
Сьогодні, 5 жовтня, черговий по місту Святослав Ткаченко, директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради, перевірив проведення ремонтів у будинках ОСББ та ЖБК за програмою співфінансування.
В ОСББ «Робоча 73» замінили м’яку покрівлю. Спочатку об‘єднання подавало заявку на ремонт електромереж, проте через аварійний стан даху довелося внести корективи у план робіт.
Міська програма співфінансування поширюється на багатоквартирні будинки у місті Дніпрі, які експлуатуються понад десять років, та передбачає співфінансування робіт у будинку. ОСББ та ЖБК достатньо зібрати 25% від вартості робіт, а 75% допоможе оплатити міська влада.
Читайте також: У парках Дніпра облаштовують осінні фотозони
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05_12-51-02-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05_12-50-46-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05_12-50-27-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05_12-50-14-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-05_12-49-59-900x675.jpg)