У Дніпрі відкрилась фотовиставка «Чотирилапі друзі хоробрих»
В Музеї АТО відкрилась фотовиставка «Чотирилапі друзі хоробрих». Військові кажуть, що на світлинах – справжні товариші воїнів, які стали для українських захисників і захисниць оберегами. Живуть у бліндажах, мають позивні. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
Читайте також: Робота у підземеллі: дніпровське метро вночі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5292155803760968940_y.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5292155803760968941_y.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5292155803760968942_y.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5292155803760968946_y.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5292155803760968945_y.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5292155803760968944_y.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_5292155803760968943_y.jpg)