У Дніпрі відбулася мотиваційна зустріч з Ксенією Башибулар
Просто неба в одному з парків Дніпра для молоді та гостей міста відбулася зустіч з зірковим гостем. Захід проходив у вигляді спілкування. Будь-хто мав можливість задати питання на будь-яку тему — проблеми сьогодення, війни, як знайти в собі сили для мотивації, як визначити ціль й робити все для її досягнення.
Зіркова гостя — українська співачка, волонтерка, членкиня журі вокального проєкту «Dnepr Voice» та конкурсу самодіяльної творчості “Студентська весна”, півфіналістка сьомого «Х -фактору» Ксенія Башибулар поділилась історією свого успіху та дала поради слухачам.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_16-46-18-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_16-46-42-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_16-47-00-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_16-47-16-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_16-47-28-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-02_16-47-42-900x675.jpg)