У Дніпрі садочки, які не мають укриття та працюють дистанційно, відкриють очні групи у міських школах
У Дніпрі рішенням 48-ї чергової сесії міськради в міських школах запрацюють групи короткострокового перебування для дошкільнят. Їх відвідуватимуть діти із садочків, які за відсутності укриття працюють дистанційно.
«Групи для дошкільнят працюватимуть у 47 школах міста, які мають облаштоване укриття. Там розмістяться діточки із 87 садочків. У деяких школах працюватимуть декілька дошкільних груп. Важливо зазначити, що це діти старшого дошкільного віку. Ми плануємо почати освітній процес з 1 квітня та залучити до нього близько 1 600 дітлахів»,— каже заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Олена Яковенко.
Один із закладів, який у квітні зустрічатиме дітлахів, — гімназія № 74.
«Формат занять та їхній зміст формує садочок. Викладатимуть вихователі дошкільних закладів, які не мають укриттів. Ми надаємо лише приміщення та можливість користуватися укриттям. Для зустрічі гостей ми підготували спеціальну кімнату. У ній є можливість сидіти на підлозі, адже є килимове покриття. Також є зручні м’які стільці, столи, конструктори. Є окрема кімната, де діти зможуть робити руханку, танцювати», — зазначила директорка гімназії № 74 Зоя Антіпова.
Читайте також: На шкільних канікулах у Дніпрі стартують дні відкритих дверей: що пропонують
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpdhf687ktklqf17846g1apba.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpdht0dc1575tkk1c1pahqmp21m-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpdht0dc1ukrdbmi691je8vtq1l-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpdht0dc1o2u1dmcr5nvqc1fvs1i-1013x675.jpg)