У Дніпрі перевірили Пункт незламності у НВЗ № 100 на площі Успенській
За дорученням міського голови черговий по місту секретар міськради Олександр Санжара відвідав Пункти незламності у НВЗ № 100 на площі Успенській, 1. Він знаходиться безпосередньо у холі адміністрації навчального закладу. Розрахований на 500 осіб.
У цьому Пункті незламності люди можуть попити гарячого чаю чи кави, зарядити свої пристрої, відпочити та поспілкуватись. Для дітей облаштована ігрова кімната з проектором, на якому транслюють розважальні та навчальні відео. Постійно працює психолог та є медичний пункт.
Окремо облаштована кімната для людей, які приходять сюди з домашніми улюбленцями. Є кімната матері та дитини, Wi-Fi зона. Пункт облаштований дизельним генератором 9 кВт, тепловими пушками.
Читайте також: «Молодий, освічений та харизматичний»,- Борис Філатов про нового муфтія мусульман України
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/d71f1ab5-aa71-4b3e-a8c4-5589ae5a3f99-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/416a445c-1f92-4df8-9264-49508dd8519d-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/cc64560f-6535-4e60-8b86-37de17767841-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/d1d86410-c8ed-4c6e-b038-11840ac04671-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/82866a23-d59a-49ed-bce3-64292a72b532-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/0bc1dbf4-52ff-43c8-b0ff-a1afec523fa0-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/2ff111fa-404a-459d-9367-3f31df027019-900x675.jpeg)