У Дніпрі перевірили облаштування укриття у 28-й школі
Черговий по місту, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков перевірив виконання доручення міського голови Бориса Філатова щодо облаштування у місті найпростіших укриттів, їх доступності для мешканців у будь-який час доби та забезпечення усім необхідним.
Сьогодні на інспекції укриття у КЗО № 28 на вул. Героїв Рятувальників, 12. Сховище працює 24/7 і доступне мешканцям прилеглих районів під час повітряних тривог. Приміщення розраховане на 300 осіб, має декілька запасних виходів, забезпечене інтернет-зв’язком та генератором на випадок екстреного відключення світла. Є також запаси питної води, медикаменти та усе, що потрібно, для комфортного перебування містян з дітьми та хатніми тваринами.
Читайте також: Два «золота» та одне «срібло» завоювали дніпровські спортсмени на Кубку України з легкої атлетики
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-20_12-16-07-505x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-20_12-16-15-505x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-20_12-16-26-903x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-20_12-16-45-505x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-20_12-19-21-505x675.jpg)