У 2026 році ЮНІСЕФ планує надати Дніпропетровщині допомоги на 28 млн дол
28 млн дол планує цьогоріч спрямувати ЮНІСЕФ на захист та покращення життя дітей і молоді Дніпропетровщини. Найбільше – на реконструкцію мереж водо- і теплопостачання. Втілювати будуть і проєкти із захисту дітей, освітні і медичні програми. Про напрямки роботи в регіоні під час зустрічі говорили заступник начальника ОВА Ірина Грицай та новопризначена Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей.
«ЮНІСЕФ – надійний партнер Дніпропетровщини. І така міжнародна підтримка вкрай необхідна для нашого прифронтового регіону – медичного та гуманітарного хабу», – зазначила заступник начальника ОВА Ірина Грицай.
У 2026-му ЮНІСЕФ планують спрямувати фінансування на реконструкцію мереж водо- та теплопостачання, створення Цифрових освітніх центрів у Дніпрі та Кривому Розі, встановлення сонячних панелей у лікарнях регіону. Планують й створити Молодіжний центр.
«Ми прагнемо покращити життя дітей та молоді в Україні. Для цього надаємо доступ до якісних послуг та можливостей, забезпечуємо ресурсами для розвитку їхнього потенціалу та навичок. Це дозволить молодим людям знайти роботу та відіграти свою роль у відновленні України» – сказала голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей.
Під час візиту на Дніпропетровщину вона відвідала простір «Барнахус» – однин з проєктів, який вже втілений в області за підтримки ЮНІСЕФ. Там допомагають постраждалим від насильства дітям. Слідчі дії провадять у безпечному просторі – без стресу та ретравматизації. Облаштовані зони для роботи психологів, медиків, кімната для фіксації показань.
За минулий рік ЮНІСЕФ вже реалізували на Дніпропетровщині проєктів на понад 28 млн дол. Це, зокрема, гуманітарна та грошова допомога для переселеців, забезпечення багатодітних родин приладами живлення під час блекаутів, розвиток сімейних форм виховання в регіоні.
Читайте також: У Дніпрі через ремонти змінили рух громадського транспорту
- У 2026 році ЮНІСЕФ планує надати Дніпропетровщині допомоги на 28 млн дол – 30.03.2026
- У 2026 році ЮНІСЕФ планує надати Дніпропетровщині допомоги на 28 млн дол – 30.03.2026
- У 2026 році ЮНІСЕФ планує надати Дніпропетровщині допомоги на 28 млн дол – 30.03.2026
- У 2026 році ЮНІСЕФ планує надати Дніпропетровщині допомоги на 28 млн дол – 30.03.2026













