Скандинавська хода для учасників УТВ та новий майданчик для дітей
Спорт для всіх. Від дитячих майданчиків до спортивних програм для людей елегантного віку. У Дніпрі продовжують дбати, аби всі жителі та гості міста мали змогу проводити свій час активно і з користю.
Пані Галина все життя пропрацювала у школі, зараз на пенсії. Скандинавською ходьбою зацікавилась 3 місяці тому. Окрім фізичного навантаження на тренуванні їй подобається спілкування.
«Заняття починаються з зарядки, яка задіює всі наші м’язи, потім ми ходимо, звичайно кожен вибирає для себе свій темп, хто швидко, хто – повільніше, а потім в кінці є ще така заминка, де вже розлабляють наші м’язи», – розповіла учасниця УТВ Галина Удовиченко.
Долучитися можуть усі учасники УТВ. Заняття походять на ж/м Перемога кожного вівторка та четверга. Тренерка каже, скандинавська ходьба – досі лишається одним з найбезпечніших видів спорту для людей елегантного віку.
«І коли людина починає ходити, у неї працюють ручки, ніжки, плічка, у неї свіжішає голова, стабілізується тиск, у неї піднімається настрій, і це вже результат того, що не треба лежати вдома в ліжку, треба вставати і виходити», – зазначила тренерка УТВ зі скандинавської ходьби Тамара Зенченко.
Окрім цього є й інші види занять.
«Серед рухливих видів занятть, є ще і плейстік, і східні танці, і бачата, є оздоровча гімнастика», – повідомивдиректор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько.
Університет запрошує всіх охочих до своїх лав. Наразі він нараховує понад 15 тисяч осіб. З початку року до нього доєдналася тисяча ВПО.
Дбають про активність не лише дорослих, а й малечі. У дворі будинку Донецьке Шосе, 121 ремонтують дитячі гойдалки та тренажерне обладнання.
Катерина, мати 2 дітей, проживає тут з 2016 року. Саме вона ініціювала ремонт. Розповідає, що раніше доводилося ходити до іншого двору, оскільки відпускати дітей на цей майданчик жінка боялась.
«Торчали арматурини, бомжі покрали гойдалку, тут просто гірка величезна, вона хиталася, діти на неї залазили, я боялася, що когось може привалити на смерть – це було небезпечно», – каже дніпрянка Катерина Пономаренко.
«Майже 30 років наш двір був у занедбаному стані і діти були позбавлені можливості гратися в нормальному дворі», – зазначив голова правління будинку Борис Островський.
Наразі облаштували мультифункціональне поле та вклали гумове покриття під тренажери.
«Тривають роботи з улаштуванням гумового покриття під дитячим обладненням та улаштування огорожі із сітки рабиці із полетіленовим захистом», – сказав директор КП «Розвиток територій міста» ДМР Олександр Чуб.
Загалом по Дніпру вже відремонтували понад 50 майданчиків. До кінця року планують зробити ще 20.
«Хочеться мати безпечні умови відпочинку для дітей поруч із своїм місцем проживання, щоб це було недалеко від дому, недалеко від укриття», – зазначив Артем Нідєлько.
Читайте також: Курс валют: офіційний курс долара знизився до мінімуму за останні 15 місяців