Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 5 нагород на XVII літньому Європейському олімпійському фестивалі
Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 5 нагород на XVII літньому Європейському олімпійському фестивалі. Це майже половина від усіх медалей, які завоювала збірна України на цих змаганнях.
Зі спортивної гімнастики в нашого атлета Івана Рудого “Срібло” та “Бронза”. У Миколи Котенка такий же здобуток з плавання. Дар’я Доля стала бронзовою призеркою з дзюдо.
Вітаємо спортсменів і тренерів, завдяки яким ці результати відбулись. Це потужне підкорення міжнародної арени!
Читайте також: Молоді підприємці Дніпропетровщини можуть долучитися до конкурсу стартапів
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-30_18-45-54-909x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-30_18-45-55-2-723x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-30_18-45-55-841x675.jpg)