Спортсмени з Дніпра — переможці та призери змагань на Кубок України з рукопашного бою
У Бучі закінчилися змагання на Кубок України з рукопашного бою, присвячені пам’яті полеглих спецпризначенців Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 200 спортсменів із 15 регіонів країни змагалися за нагороди.
Дніпровські спортсмени – вихованці відділення рукопашного бою дитячо-юнацької спортивної школи № 7 вибороли 13 медалей різного ґатунку, з них: 8 золотих, 3 срібні та 2 бронзові.
У командному заліку збірна команда Дніпропетровської області виборола II місце в розділі «легкий контакт» та III місце — в розділі «дозований контакт».
Спеціальною відзнакою «За кращий прийом» нагороджений Гусейнов Мурад. Вітаємо з високими результатами!
Читайте також: Дніпряни Дмитро Лебідь та Олег Фесенко — бронзові призери змагань на Кубок Європи з дзюдо серед кадетів
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hq7k0gkd1hqk14j219121bp4ite1rg-754x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hq7k0gkd1tn7g47h4r2c210il1rf-849x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hq7k0gkd2bq14sgftp4ej11l51rh-678x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hq7k0gkd17ki15u3vol1v7n16881ri-901x675.jpg)