Спортсмен із Дніпра став чемпіоном міжнародної регати з веслування на байдарках і каное
У Братиславі закінчилася ХХХVII міжнародна регата «Братислава 2023» з веслування на байдарках і каное серед юнаків, юніорів та спортсменів до 23 років.
Вихованець Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту Кирило Щуров у каное-двійці разом із Захаром Іванчуком із Кам’янського стали дворазовими чемпіонами на дистанціях 500 та 1 000 метрів. А в каное-одиночці Кирило здобув срібну медаль на дистанції 500 метрів та бронзу на 200 метрів.
Читайте також: Дніпряни завоювали шість медалей на чемпіонаті України з кінного спорту
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h1oosrl11db7167t1sdpim014fevs-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h1oosrl112iv3841kf83v2g64vt-506x675.jpeg)