Понад 200 населених пунктів Дніпропетровщини через негоду залишилися без світла, — Міненерго
З вечора 7 січня на Дніпропетровщині вирує негода: сильні пориви вітру та снігопад. Через погіршення погоди понад 200 населених пунктів області залишилися без електроенергії, повідомили в Міненерго.
У відомстві зазначають, що наразі на Дніпропетровщині спостерігається найскладніша ситуація зі світлом серед регіонів України. Зокрема, у Кривому Розі без електрики понад 15 тисяч абонентів. Котельні та насосні станції працюють на генераторах. Через обледеніння ліній не курсують трамваї та тролейбуси.
Читайте також: Через погіршення погоди у Дніпрі змінено рух громадського транспорту
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/83_main-v1667464939.jpg)