Подякували освітянам і захисникам: у Дніпрі привітали вчителів
У Дніпрі привітали освітян з прийдешнім професійним святом. Цього року воно припало на День захисників та захисниць. Тож освітяни змогли залишити теплі слова воїнам, зробити окопну свічку тощо.
«Наші вчителі зараз роблять колосальну роботу: навчають дітей у різних умовах: чи це онлайн, очна форма, чи взагалі у підвалах під час повітряної тривоги. Є як військовий фронт, так і освітній. Тому ми вирішили відзначити сьогодні таким чином, щоб викладачі, директори шкіл теж привітали наших захисників та захисниць: написали листа, зробили пряника, окопну свічку тощо», — каже заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко.
Написала рядки подяки захисникам і директорка дніпровського ліцею № 111 Світлана Горбачова.
«Дуже добре, що зробили такий захід, коли ми можемо подякувати нашим захисникам й захисницям, зустрітися з освітянами, поспілкуватися, поділитися враженнями, досвідом. Так, ми зараз працюємо у надважких умовах, але ми робимо все можливе, щоб дітки навчалися», – зазначає пані Світлана.
«Сьогодні на відзначенні Дня працівника освіти ми запросили й директорів та викладачів мистецьких шкіл. По місту їх близько 800, вони навчають приблизно 8000 учнів», – каже начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.
Попри війну життя триває, і освітяни, авжеж, теж будують плани.
«Вивчатимемо ще більше українських митців і музичних творів – як сучасних, так і класичних. Важливо, щоб дітки знали багато про нашу культуру», – запевняє директорка Дніпровської дитячої музичної школи № 1 Христина Легкостаєва.
«Хочу подякувати й відзначити освітян, адже вони не тільки навчають. На початку повномасштабного вторгнення саме навчальні заклади стали волонтерськими пунктами, де плели маскувальні сітки, збирали гуманітарну допомогу тощо», – підсумував Євген Хорошилов.
Читайте також: Казковий світ Олега Гавріша: як твори дніпрянина стають фільмами та іграми.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1hbe0mmebs8dfndhih1qi91a6gbi-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1hbe0mmeb1j0p132e1t3jhah32ibh-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1hbe0mmeb8npe5fd9l9v0vjrbj-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1hbe0mmebs2j1o9bba613ej1p6ebu-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1hbe0mmebk7f10341vejlag1pngbv-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1hbe0mmeb1n60ic9atd1dqvd56bn-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/xqfp7nlhrxrpe925kptm.jpg)