Олія, вода, консерви та інші продукти: Дніпро передав гуманітарну допомогу Херсону
Дніпро передав величезну партію гуманітарної допомоги для Херсону. Загалом місто зібрало 3 500 бутлів води, понад 8 тис. банок тушкованки, понад 40 тис. банок різноманітних консервів, приблизно 70 тисяч пакетів каш швидкого приготування та олію.
“Ми розуміємо, що наразі мешканцям Херсону після деокупації міста потрібна будь-яка поміч, а Дніпро ніколи не стоїть осторонь і завжди допомагає всім, хто цього потребує. Тож міська влада Дніпра ухвалила рішення – передати гуманітарну допомогу для херсонців, яка їм зараз необхідна. Якщо все буде добре, то вже завтра цей вантаж буде у Херсоні”, – зазначив заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко.
Читайте також: Що писали газети Британії про падіння ракети в Польщі.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gi0l9grdpub1g79ckmon7iae3u.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gi0l9grdi6cffpn9skqhgj440.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gi0l9grdlfi1vle19bs1nbgn913v.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/wgcwrpbxzlupylsm3uoc.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gi0l9grd1con1ufl17na1a1818hg41.jpg)