Не витримало серце: помер захисник із Кам’янського Едуард Михайлюк
18 травня, перебуваючи у відпустці, помер сержант Михайлюк Едуард Леонідович. У захисника не витримало серце. Про це повідомляє пресслужба Кам’янської міської ради.
Едуард Михайлюк народився 28 червня 1967 року в Дніпродзержинську. У 1986 році закінчив Дніпродзержинський металургійний технікум. Упродовж 1987-1989 років проходив строкову військову службу. Все життя працював на будівництві. 10 березня минулого року призваний по мобілізації.
У нього залишилися цивільна дружина, син та мати.
Читайте також: У Дніпрі чоловік викрадав бронежилети та амуніцію з автівок волонтерів
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-18_12-14-30-451x675.jpg)