На Нікопольщині неспокійно відучора – Микола Лукашук
Агресор продовжує тероризувати мирне населення Нікопольського району. Про це повідомив голова ДОР Микола Лукашук.
Вчора, 11 травня ввечері стався обстріл Мирівської громади. Внаслідок атаки знищено господарську споруду, ще 7 пошкоджено. Понівечено медзаклад, адмінбудівлю, 11 приватних будинків. Зачепило мікроавтобус, легкове авто, газогони, електромережі. Люди неушкоджені.
Протягом ночі окупанти чотири рази обстріляли район з важкої артилерії. Під ворожим вогнем опинилися Червоногригорівська, Марганецька громади та сам Нікополь.
Ніхто не постраждав. Обстеження територій, які зазнали атак, триває.
В інших районах області – без обстрілів.
Читайте також: Вночі рашисти чотири рази обстрiляли Дніпропетровщину.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/img_20230512_081211_127-1017x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/img_20230512_081211_453-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/img_20230512_081211_430-962x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/img_20230512_081210_687-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/img_20230512_081211_473-900x675.jpg)