На Дніпропетровщині викрили канал збуту метамфетаміну з обігом 2 млн грн щомісяця
За даними слідства наркоторговці, серед яких був правоохоронець, орудували у Кам’янському. Товар продавали із рук в руки, оплату приймали на банківські карти та готівкою. Щомісяця така незаконна діяльність приносила їм понад 2 млн грн прибутку. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.
Затримано п’ятьох учасників групи, їм повідомлено про підозру за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Наразі підозрювані під вартою.
Читайте також: Дніпрянин кинув “коктейль Молотова” в електриків, які приїхали спилювати дерева.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/img_20230426_153142_737-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/img_20230426_153142_597-380x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/img_20230426_153142_729-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/img_20230426_153142_451-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/img_20230426_153142_317-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/img_20230426_153142_918-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/img_20230426_153142_580-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/img_20230426_153142_422-1200x675.jpg)