Молодіжна рада Дніпра допомагає адаптуватися переселенцям і створює проєкти для мешканців окупованих територій
Від початку повномасштабного вторгнення росії Дніпро залишається ключовим гуманітарним хабом. Щодня сюди приїздять кілька сотень людей, що тікають від війни. Тож волонтерство і робота на інформаційному фронті стали головним пріоритетом для більшості містян. Насамперед — для молоді. «Найголовніше на сьогодні — щоб люди, які покинули свій дім, розуміли, що Україна їх підтримує. Плануємо ще більше заходів для молоді, яка переїхала до нас. Найголовніше — це адаптація і нетворкінг між нашою молоддю і тими, хто до нас прибув. Наша цільова аудиторія — це понад 200 тис. дніпровської молоді. І щодня ми думаємо над проєктами, які мають бути реалізовані на рівні міста», — сказав голова Молодіжної ради Рафаель Кіжнер.
Також молодь активно розвиває роботу платформи «СпівДія хаб – Дніпро».
«Ми разом завантажували гуманітарні вантажі на Луганщину. Це було близько 300 тонн продуктів харчування і всього необхідного людям на передовій. І разом з Молодіжною радою Дніпра ми створили проєкт медіа центру. Це буде майданчик, де молодь Дніпра і Луганщини буде створювати медійний контент, який несе правду і популяризує українську ідентичність», — розповіла голова Луганської обласної Молодіжної ради Ганна Рясна.
Загалом, всі нові проєкти та плани обговорюють на позачергових загальних зборах Молодіжної ради Дніпра, на які запросили і міського голову.
«Хочу сказати слова подяки всім — дніпрянам і тим, хто приїхав до нас. Бо тут є молодь з Донеччини та Луганщини. Дякую за все те, що ви робите, за волонтерську діяльність. За те, що ви поруч з територіальною громадою. І плідної вам праці», — сказав Борис Філатов.
Читайте також: У лікарні Дніпропетровщини передали нове сучасне обладнання
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf90rvua1oa21j1v1gl3u4d1rqk58-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf90rvu816un126e1ni75ap1oje54-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf90rvu8nio19o11vcu1cpu126v4p-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf90rvu8usj1aj11shq1vjhp94o-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf90rvu81f4k16r1113v1c8tr7r4i-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf90rvu8hk8i741l64e6prjj4d-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf90rvu8tl1if41e7k1tpgr1u4b-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf90rvu81ruc15gals0d77f544a-1013x675.jpeg)