Класичний волейбол, сучасне п’ятиборство, тхеквондо ВТФ. Як у Дніпрі готують майбутніх олімпійців
Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву у Дніпрі – одна з найстарших спортивних шкіл у місті, яка має багатий досвід у підготовці спортсменів. У школі культивуються три олімпійські види спорту: класичний волейбол, сучасне п’ятиборство та тхеквондо ВТФ.
«Школа здобула значні результати на українських та міжнародних змаганнях як у тхеквондо, так і в сучасному п’ятиборстві. Її вихованці – постійні переможці та призери всеукраїнських та міжнародних змагань. Освітній та спортивний процес тут організований відповідно до всіх вимог законодавства. Поруч із закладом знаходиться укриття», – зазначив заступник директора департаменту – начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов. Він 7 березня чергує містом.
За словами старшого тренера відділення тхеквондо ВТФ Павла Миколайовича, у школі акцент робиться на олімпійських видах програми. Зараз у цьому відділенні тренується більше 250 спортсменів, працює 7 тренерів.
Тренер із п’ятиборства Руслан Хмара зазначив: «До сучасного п’ятиборства входить біг , плавання, стрільба, фехтування та смуга перешкод. Зараз троє наших спортсменів є у резерві збірної команди України».
Вихованець спортивної школи Дмитро Якімов додав: «Спочатку займався плаванням. Потім побачив, як діти займаються сучасним п’ятиборством і вирішив спробувати. Мені сподобалося і вирішив для себе займатися цим видом спорту. Вже брав участь у відкритих чемпіонатах у Польщі та Литві, де посів друге місце».
Наступна локація перевірки – укриття у НВК 148 «Планета Щастя» (вул. Володимира Антоновича, 13).
«Це партнерське укриття, яким користуються й вихованці згаданої спортивної школи олімпійського резерву під час повітряних тривог. Укриття обладнане всім необхідних. Є запаси води, аптечка, вогнегасники тощо. Коли спускаєшся до сховища, то не відчуваєш типового атмосферного напруження, оскільки воно виглядає більше, як навчальний хаб із зонами відпочинку, зокрема й соляною кімнатою для оздоровлення. Словом, тут цілком безпечно і комфортно перебувати, аби перечекати повітряну тривогу», – додав Олександр Осипов.
Читайте також: Публіцистів регіону запрошують поборотися за премію імені Івана Франка





