Каратисти з Дніпра вибороли бронзові медалі на міжнародних змаганнях
Дніпровські каратисти вибороли 3 бронзові медалі на міжнародному турнірі з карате POLISH OPEN 2023. Спортсмени Олександр Мацерук, Андрій Хорошманенко, Марія Левченко — вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та єдиноборств.
Цьогоріч на турнірі зібралися 2 500 учасників з 31 країни світу.
Читайте також: Дніпровський спортсмен у складі збірної України виборов бронзу на чемпіонаті зі стрільби
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/o_1hcf0iviir9r1n2p1u4j1d701dp61o-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/o_1hcf0ivii1g8m1ont6d21p0i1oi81n-506x675.jpeg)