“Я принесу “Сталевому кордону” неабияку користь”, – розповідає доброволець
Нещодавно Володимир добровільно звернувся до військкомату та обрав для себе шлях прикордонника у штурмовій бригаді “Сталевий кордон”. Зараз йому 54 роки, і він з дитинства мріяв стати прикордонником. Однак через суб’єктивні причини не міг на той час піти служити, розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
До повномасштабного вторгнення окупаційних військ рф в Україну Володимир працював інструктором з кінного спорту.
“Робота з кіньми загартувала мене фізично. Також маю посвідчення водія усіх категорій. Думаю, моя допомога буде потрібна і я принесу “Сталевому кордону” неабияку користь”, – розповідає доброволець.
Читайте також: Із Сєвєродонецька до Дніпра: нове життя шкільної вчительки
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/640adc1207fa5896695936.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/mceu-13208780721678177647964-1200x566.jpg)