Філатов передав бригаді ТрО Дніпра рації та ретранслятори до них
Оборонці отримали чергову партію техніки, придбану коштом міського бюджету. Це — сто радіостанцій та чотири ретранслятори, які в декілька разів збільшують радіус покриття рацій.
«Вдячні за таку допомогу. Така техніка завжди помічна. В умовах війни і активних бойових дій важливо, щоб постійно був стабільний зв’язок — для керування підрозділами і виконання бойових завдань», — зауважує старший лейтенант Андрій Рудик.
Міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив: місто і надалі допомагатиме та підтримуватиме українських захисників, аби пришвидшити Перемогу України. Так за пів року повномасштабного вторгнення росії в Україну Дніпро передав на фронт понад пів тисячі машин різного типу, а також чималу кількість безпілотників, зокрема — ударних, а ще рації та інше устаткування.
«Ми продовжуємо надавати допомогу фронту і нашим бійцям. Тож, будь ласка, приєднуйтеся до нас, до благодійних фондів. Донатьте на ЗСУ і потреби ТрО», — сказав Філатов.
Читайте також: Обстрілом селища Чаплине на Дніпропетровщині займається прокуратура: відкрито кримінальне провадження.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1gbafb3mg21nc0isjau3o13o41p-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1gbafbkegct197p1tpggg71lk249-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1gbafc93dpuj1mrblradt1c6t6u-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1gbafco3mcmo1gcu14f4ve519dh7i-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1gbafaq9d9h414vr1pfml33td4a.jpg)