Екологічна безпека: як у Дніпрі продовжують ліквідовувати стихійні сміттєзвалища
У Дніпрі продовжують ліквідовувати стихійні сміттєзвалища. Сьогодні, 16 травня, таке звалище прибрали на ж/м Тополя-1, буд. 9.
«Як правило, до нас звертаються мешканці щодо наявності звалища та його ліквідації. Районні адміністрації виїжджають на місце і обстежують такі сміттєзвалища, складають відповідні акти з підтвердженням того, що дійсно відходи є безхазяйними. Далі наш департамент формує заявку для компанії «Екологія-Д», яка є офіційним перевізником сміття у місті, для прибирання того чи іншого сміттєзвалища. Такі роботи виконуються коштом міського бюджету», — зазначила головна спеціалістка департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Наталія Бовкун.
Щодо ліквідації сміттєзвалищ можна звертатися на Єдину гарячу лінію міської ради — (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12».
Читайте також: У Дніпрі завтра планують масове відключення світла: інформація від комунальників
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0i9n3r1njo1trqaekgqv10b18m-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0i9n3r11an11s711a2u88u10q98j-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0i9n3r13rdtp1tqe1bg71f948n-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0i9n3r1139113olt6i19n11ut08l-1013x675.jpeg)