Двоє підлітків на Дніпропетровщині скоїли наругу над могилою військовослужбовця
На одному з сільських кладовищ 15-річний хлопець та 16-річна дівчина намагалися витягти з землі Державний прапор України, встановлений біля могили загиблого військового, повідомляють у поліції.
Під час моніторингу на одному із телеграм-каналів поліцією було виявлено відео, на якому невідомі на кладовищі у с. Межова Синельниківського району вчиняють протиправні дії.
Наразі підлітків доставили до відділення поліції та опитали. Розпочато слідство.
Читайте також: 56 пожеж в екосистемах за добу ліквідували вогнеборці Дніпропетровщини
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/photo_2024-08-09_11-14-43-553x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/08/photo_2024-08-09_11-14-42.jpg)