Дніпропетровщина простилася з героєм – рятувальником
Молодший сержант Ярослав Мірошник встиг пропрацювати у ДСНС лише рік. Він загинув, коли боровся з пожежею на нафтобазі у Новомосковському районі, куди ворог влучив трьома ракетами.
Він зі школи мріяв бути рятувальником і любив птахів, тримав голубів, які високо літають. Сьогодні у пам’ять про рятувальника птахів випустили в небо.
Про це розказав голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
«Він зі школи мріяв бути рятувальником. Любив птахів. Завів на дідусевій хаті голуб‘ятню. Тримав одну породу – тих, які високо літають. Сьогодні у пам’ять про рятувальника птахів випустили в небо.
Молодший сержант Ярослав Мірошник встиг пропрацювати у ДСНС лише рік. Загинув, коли боровся з пожежею на нафтобазі у Новомосковському районі, куди ворог влучив трьома ракетами.
Життя Героя обірвалося у 29…
Співчуття рідним та батькам, у яких війна забрала єдиного сина…», – написав Валентин Резніченко.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-21_18-19-47-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-21_18-28-28-1013x675.jpg)