Дніпро отримає додаткові 175 млн грн на відновлення 8 житлових будинків, пошкоджених атаками рф. Філатов подякував премʼєр-міністерці та уряду за підтримку
Уряд додатково виділив Дніпру 175 млн грн на відновлення 8 житлових будинків, понівечених російськими атаками.
«Проєкти відновлення внесені місцевою владою до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови як публічні інвестиційні проєкти», — повідомила премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.
Кошти надійдуть зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого державним бюджетом.
«Дякую уряду, особисто Юлії Свириденко та Олексію Кулебі», — прокоментував це рішення мер Борис Філатов.
- Борис Філатов подякував Юлії Свириденко та Олексію Кулебі за 175 млн грн на відновлення будинків у Дніпрі
Читайте також: «Скоро самі все побачите!» — командир «Грузинського легіону»










