Дніпрян просять обмежити переписки дітей з громадянами РФ
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради попросив батьків та педагогів слідкувати за тим, в які онлайн-ігри ігри грають їхні діти та з ким спілкуються в чатах.
Через воєнний стан та російську загрозу спілкування з громадянами РФ може бути небезпечним. Дітям варто нагадати, що не можна передавати інформацію про переміщення українських військових.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/03/ui-59099e6b8767c924071859-1020x675.jpeg)