Безпека дітям: у Дніпрі перевірили найпростіше укриття в школі №34
У Дніпрі черговий по місту Андрій Клименко, директор КП «Теплоенерго», відвідав найпростіше укриття в школі №34 по вул. Кедріна, 57.
Юлія Олександрівна Клітна, заступниця директора з навчально-виховної роботи розповіла, що укриття розраховане на 340 осіб. На прохання батьків, для першачків в укритті встановили окремі парти, бо так дітям молодшого віку звичніше та комфортніше.
«Є ігри, розмальовки та іграшки. Все, аби зайняти дітей корисними справами під час повітряної тривоги. Також є пожежна сигналізація з можливістю оповіщення про початок і кінець ракетної небезпеки»,- додала заступниця директора Юлія Олександрівна.
Укриття в школі працює цілодобово, тут завжди знаходяться відповідальні особи для того, щоб впустити мешканців, які проживають біля комунального закладу, у випадку повітряної тривоги. Біля входу і укриття облаштоване місце для чергового, який веде облік відвідувачів.
«Приємно вражений облаштуванням цього укриття. Є все необхідне: туалетні кімнати, медичні аптечки з ліками для надання першої медичної допомоги, wi-fi, а ще примусова вентиляція. Залишився задоволений від інспектування»,- резюмував черговий по місту директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко.
Читайте також: Підготовка до опалювального сезону: у Дніпрі перевірили тепло-розподільчий пункт в Чечелівському районі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/photo_5213361849872009970_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/photo_5213361849872009971_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/photo_5213361849872009972_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/photo_5213361849872009973_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/photo_5213361849872009974_y-900x675.jpg)