fbpx
Зараз в ефірі: Історії війни
Наживо

Понеділок, 5 Червня, 2023, 22:37:12

weather-icon
˚C

Вода, опалення, транспорт: оперативна інформація щодо роботи комунальників Дніпра на 18:00 

10.01.2023, 18:10

Увага! У Дніпрі застосовуються ЕКСТРЕНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ електроенергії!

Через дефіцит потужностей відключення можливі 24 години на добу.

У місті діють не лише екстрені, а й стабілізаційні відключення підприємств, житлових будинків, котелень, тепло-розподільчих пунктів (ТРП) та підвищувальних насосних станцій(ПНС).

За розпорядженням міського голови Бориса Філатова всі комунальні підприємства Дніпра працюють у посиленому режимі і роблять все можливе, аби тримати ситуацію на контролі.

Міська влада вкотре звернулася до комерційних енергетичних компаній ДТЕК і ЦЕК про недопущення знеструмлення об’єктів критичної інфраструктури до яких відносять тепло- та водопостачальні підприємства.

Останні дні у місті температура повітря опускається до -6 -10 градусів морозу вдень, вночі до -12 -15. Навіть після відновлення живлення котельням та тепло-розподільчим пунктам необхідно ще декілька годин, аби вийти на звичний рівень роботи та знову забезпечити квартири містян теплом. Але оселі часто навіть не встигають прогрітися, бо після екстреного відключення, ті ж адреси можуть підпадати під стабілізаційні.

Міська влада просить від комерційних енергетичних компаній зрозумілих і справедливих графіків відключень. Бо сьогодні при низьких температурах і посиленому вітрі жителі міста іноді до 10 годин на добу залишаються без тепла та води.

Станом на 18:00 ситуація така:

у КП «Жилсервіс Дніпро» станом на 18:00 уже вдруге за сьогоднішній день приватними енергетичними компаніями знеструмлено три котельні Центрального району. Без опалення 37 житлових будинків, що знаходяться на:

 • пр.О. Поля,
 • вул. Полєтаєва,
 • вул. Новосільна.

Також на резервному вводі вдруге за сьогоднішній день працює котельня, що подає тепло на 139 житлових будинків. Тиск теплоносія недостатній для належного обігріву усіх будинків, що знаходяться на:

 • пр. Поля,
 • пр. Б. Хмельницького,
 • вул. Л. Стромцова.

Подачу тепла у ці 176 будинків міста буде відновлено після включення живлення приватними енергетичними компаніями.

Районні котельні КП «Теплоенерго» станом на 18:00 в роботі.

Але приватними енергетичними компаніями у КП «Теплоенерго» на тепер відключені наступні об‘єкти:

 • кот. по вул. Артеківська і Аржанова;
 • ТРП по вул. Н. Алексєєнко;
 • кот. по вул. Пастера, пл. Мостова, пр. Д. Яворницького;
 • кот. по вул. вул. Старокозацька, В. Чапленко, вул. Кн. Ольги;
 • кот. по вул. Полонської-Василенко;
 • кот. по вул. Св. Хороброго, Троїцька, Воскресенська;
 • кот. по вул. Сосновая, Поточна;
 • кот. по вул. Набережна Січеславська;
 • кот. та ТРП по вул. М. М. Шнеєрсона, ТРП по вул. В. Антоновича;
 • кот. по вул. М. Грушевського, Вознесенська, С. Стрільців;
 • кот. по вул. Орловська, Новоорловська, Мерзленка, Талаліхіна та пр. І. Мазепи;
 • кот. по вул. Чечелівська, К. Гордієнко, Нестерова;

Подачу тепла у ці котельні та тепло-розподільчий пункт (ТРП) буде відновлено лише після включення живлення приватними енергетичними компаніями. Нагадаємо, щоб відновити звичний режим роботи котельням та тепло-розподільчим пунктам знадобитися ще декілька годин після відновлення живлення.

У КП «Коменергосервіс» станом на 18:00 всі об’єкти в роботі.

Станом на 18:00 у місті приватними енергетичними компаніями знеструмлені підвищувальні насосні станції (ПНС). Припинено водопостачання за наступними адресами:

 • просп.Слобожанський, буд. 40-90;
 • вул.Богдана Хмельницького, буд. 2-33;
 • просп.Петра Калнишевського, буд. 1-72;
 • вул.Батумська, буд. 8-64;
 • вул. Старочумацька, буд. 1, 10, 11;
 • вул. Квітки Цісик, буд. 1-36,
 • вул. Яскрава, буд. 1-41;
 • вул. Дебальцівська, буд. 21, 23, 28, 29,
 • вул. Осіння, буд. 7-13.

Водопостачання буде відновлено за цими адресами після підключення електроенергії.

Також досі залишається відключеним приватними енергетичними компаніями електроживлення через що на цей час все ще залишається зупиненою підвищувальна насосна станція (ПНС) по вул. Кожем’яки, буд. 17, припинено водопостачання вулиць:

 • вул. Кожем’яки, буд. 1, 3,5,7,9,11,17,19;
 • просп. Слобожанський, буд. 63,65,67,69,71,73,77,79,81,83,83а,85;
 • вул. Дарницька, буд.4, 7, 9,11.

Подачу води і за цими адресами також буде відновлено після включення електроживлення приватними енергетичними компаніями.

Сьогодні аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» попри мороз і сильний вітер продовжували працювати над ліквідацією аварійних ситуацій.

Усунуто пошкодження водопроводу по вул. М.Драгоманова, 8.
Жителі вул. М.Драгоманова,1-10 з водою.

Також бригада Новокодацького району завершила аварійно – відновлювальні роботи по вул. Авіаційна, буд. 18. Жителів вул. Авіаційна, буд.18 та вул. Талаліхіна, буд. 2,4 з водопостачанням.

Окрім того, аварійною бригадою Соборного району завершено аварійно – відновлювальні роботи по просп. Героїв, буд. 12. Відновлено подачу води по просп. Героїв, буд. 4,6.

Наші комунальники докладають максимум зусиль, аби роботи виконати у найкоротший термін і повернути воду в оселі городян.

За дорученням міського голови Бориса Філатова всі служби забезпечені всім необхідним: спецтехнікою та матеріалами і мають можливість ліквідувати аварії оперативно, аби відновлювати водо- та теплопостачання жителям міста якомога швидше.

Нагадаємо, щодо відключення електроенергії у житлових будинках. Графіки стабілізаційних відключень є на сайтах приватних енергопостачальних компаній. Радимо дніпрянам завчасно знайти свої адреси, аби буди готовим до відсутності живлення до 5 годин.

Якщо ви абонент ДТЕК – https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns;

Якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html.

Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся енергоємними приладами почергово.

Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність обмеження споживання, а від так і застосування аварійних відключень.

Міська влада Дніпра робить все можливе, аби містяни не відчували суттєвих проблем з наданням якісних послуг всіма комунальними підприємствами Дніпра.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

 • (056) 732-12-12
 • (095) 732-12-12
 • (096) 732-12-12
 • (073) 732-12-12

Також можна залишати свої заявки на вирішення комунальних проблем за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

 • (095) 816-39-11
 • (093) 261-32-25
 • (063) 402-79-56
 • (063) 681-61-82
 • (068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Протягом дня, 10 січня, міська влада виконала неабияку кількість роботи.

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТУКТУРИ

Працівники КП “”Дніпроводоканал”” відпрацювали 43 заявки з Контакт-центру пов’язаних з водопостачанням та водовідведенням.

Працівники КП «Міськзеленбуд» попри сильний морозний вітер висоторізом обрізали гілля на 308 деревах та виконали видалення порослі на площі 2516 м кв. Також співробітники підприємства сьогодні обрізали та омолодили 32 дерева.

ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТУ ТА ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

КП «Дніпровський електротранспорт» сьогодні виконало поточні та середні ремонти 2 трамваїв та 3 тролейбусів, а також аварійно відремонтувало 2 трамвайні вагони та 2 тролейбуси.

Протягом сьогоднішнього дня співробітниками підприємства укладено тимчасове асфальтування на 5 перехрестях. Відремонтовано 8 рейкових стиків та 1 стрілочний перевод. Задля виходу трамваїв на маршрути очищено від бруду та криги 64 стрілочних переводів. Проведено техобслуговування 900 метрів контактної мережі. Проведено профілактичні ремонти на 3 тягових підстанціях.

КП «Дніпровський метрополітен» сьогодні виконало технічне обслуговування 15 вагонів та усунуло 7 течій підземних вод. Зроблено щоденний огляд 12 ескалаторів та поточний ремонт 1 ескалатору. Здійснено міжремонтне обслуговування акумуляторної батареї на знижувальній підстанції на станції «Металургів». Виконано випробування електрозахисних засобів метрополітену та міжремонтне обслуговування щитів освітлення.

КП «Транспортна інфраструктура міста» сьогодні виконало налагодження контролерів на 5 світлофорних об’єктах. Також було здійснено техобслуговування 3 дорожніх знаків, демонтовано – 20, відновлено 7 дорожніх знаків та встановлено 3 нових дорожніх знаки.

Інспекція з питань контролю за паркуванням виписала 812 штрафів та евакуювала 33 авто через перешкоджання руху іншим учасникам дорожнього руху. Також було надано відповіді на 8 звернень громадян.

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

За минулу добу в центрах вакцинації Дніпра зроблено 177 щеплень від COVID-19.
Всього на 10.01.23 у місті зроблено 1 102 752 щеплення.

За добу у Дніпрі виявлено 19 нових випадків COVID-19 .

Одужало 23 пацієнта.

На стаціонарному лікуванні перебуває 43 особи.

У місті за минулу добу народилося 18 дітей. 7 дівчат та 11 хлопчиків.

Кількість пологів у переселенок – 2.

Читайте також: У Дніпрі на базі закладів соціального захисту триває збір теплих речей

Telegram
Дивіться також
Черговий по місту перевірив роботу системи ситуаційного відеоспостереження, стан укриття та зустрівся з військовими Черговий по місту перевірив роботу системи ситуаційного відеоспостереження, стан укриття та зустрівся з військовими

Обрізка дерев, доступність укриття та допомога військовим. Черговий по місту, заступник міського голови Дніпра з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков ...

«Сокирою деталі з автівки відрубали»: волонтери з Івано-Франківська ремонтують машини для фронту «Сокирою деталі з автівки відрубали»: волонтери з Івано-Франківська ремонтують машини для фронту

Понад тисячу кілометрів в дорозі. Волонтери з Івано-Франківська їздять на передові позиції до військових з 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Нині ...

Другу добу медики Дніпра рятують постраждалих від ракетного удару по Підгородному Другу добу медики Дніпра рятують постраждалих від ракетного удару по Підгородному

Другу добу медики Дніпра невпинно рятують постраждалих від ракетного удару по Підгородному. Ворожий «Іскандер» поцілив поруч з двома будинками 3 червня. Внаслідок ...

Окупанти обстріляли Нікополь з важкої артилерії, – ОВА Окупанти обстріляли Нікополь з важкої артилерії, – ОВА

Сьогодні, 5 червня, армія рф обстріляла обстріляла місто Нікополь. Артилерійські снаряди понівечили 9 приватних будинків, 1 – зруйнували вщент, повідомляють у ...

Літо 2023: модні тренди та поради стилістів Літо 2023: модні тренди та поради стилістів

Наряди літа 2023. Світ моди постійно змінюється, ба, навіть дивує тих, хто зовсім не цікавиться ним. Як можна гарно та зручно одягатися цього літа? Пані Валерія хоче ...

Голова ГО «Платформа Громадський контроль» Денис Селін проігнорував вимогу мерії про спростування недостовірної інформації Голова ГО «Платформа Громадський контроль» Денис Селін проігнорував вимогу мерії про спростування недостовірної інформації

Два дні тому Денису Селіну була надіслана вимога про спростування недостовірної інформації. Пан Селін вимогу проігнорував. Тож наступний крок юристів мерії — подання ...

У житлових будинках Дніпра ремонтують сантехнічні системи У житлових будинках Дніпра ремонтують сантехнічні системи

В одному з будинків на Перемозі комунальники замінюють каналізаційну мережу та труби подачі холодної води.  Каналізаційна система в цьому будинку вже потребувала ...

«Безпечне місто»: у Дніпрі відновлюють зовнішнє освітлення «Безпечне місто»: у Дніпрі відновлюють зовнішнє освітлення

«Безпечне місто». У дворі на вулиці Титова були проблеми з освітленням. Комунальники замінили пошкоджені лампи, змонтували нову повітряну лінію. Як все відбувалося ...

У Дніпрі 6 червня планується відключення світла: інформація станом на 18:00 У Дніпрі 6 червня планується відключення світла: інформація станом на 18:00

У зв’язку з регламентними роботами на очисних спорудах водопостачання насосно-фільтрувальної станції Нижньодніпровськ-Вузол, з 8:00 години 6 червня до 8:00 години 7 ...

У Дніпрі відбулася робоча зустріч із військовими Нацгвардії У Дніпрі відбулася робоча зустріч із військовими Нацгвардії

Сьогодні, 5 червня, черговий по місту заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков перевірив ...