У Дніпрі перевірили укриття фахового мистецько-художнього коледжу
Сьогодні, 18 серпня, чергова по місту Анастасія Сухіна, помічниця директора КП “Теплоенерго”, перевірила виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо облаштування найпростіших укриттів у місті Дніпро та їх доступність для мешканців у будь який час доби.
Укриття в КЗ “Дніпровському фаховому мистецько-художньому коледжі культури” ДОР може використовуватись, як учасниками освітнього процесу, так і містянами.
“Тут є засоби індивідуального захисту, аптечки, є запас технічної та питної води. Ну і звичайно в даному укритті є стільці та крісла, щоб було зручно знаходитись людям під час сигналу повітряної тривоги”, – розповіла чергова по місту Анастасія.
Виконуючий обов’язки фахівця з цивільного захисту Микола Петрович розповів, що від початку повномасштабного вторгнення вони облаштували це укриття.
“Воно розраховано на 300 осіб, є відповідний акт від ДСНС. Але зазначив, що туалетних кімнат немає через відсутність технічної можливості. Та перечекати тут ракетну небезпеку — можна”, – зазначив він.
Укриття доступно цілодобово, для цього в коледжі культури є вахтер та кнопка для його виклику.
Читайте також: Часткова сплата за опалення та реструктуризація боргу: дніпряни можуть скористатися послугами абонентського відділу КП «Теплоенерго»
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_15-48-46-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_15-49-20-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_15-49-06-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_15-48-57-900x675.jpg)