Є все необхідне: чергова по місту перевірила роботу міської лікарні у Дніпрі
Сьогодні, 25 липня, чергова по місту Прибиток Тетяна, начальниця відділу спеціалізованої медичної допомоги ДОЗН ДМР, відвідала міську лікарню, аби перевірити забезпеченість і закладів вторинного рівня.
В закладі в наявності 7 генераторів. Вони забезпечують роботу відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги в терапевтичному корпусі, підключено будівлю лікувального корпусу, де знаходяться: приймальне відділення; відділення реанімації, хірургічне, гінекологічне, травматологічне та відділення кардіології. Є запаси технічної та питної води, а також запас ліків та їжі.
Тут встановлено 2 комплекти обладнання для забезпечення резервного зв’язку.
Читайте також: У амбулаторіях Дніпра встановили системи безперебійного інтернету: як триває підготовка до осінньо-зимового сезону
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-25_16-12-26-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-25_16-12-46-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-25_16-12-58-900x675.jpg)