24 дощоприймачі по вул. Паторжинського: у Дніпрі продовжують планово очищати дощоприймальну мережу
У Дніпрі продовжують докладати максимум зусиль, щоб під час аномальних дощів місто не потерпало від затоплень. Йдеться про плановий ремонт та очищення дощоприймачів, колодязів, колекторів. Як результат – у цілому під час дощів критичних ситуацій в місті немає.
Сьогодні, 17 січня, бригада очистила дощоприймальну мережу по вул. Паторжинського, на перехрестях з вул. Олеся Гончара та вул. Писаржевського. Усього в цих місцях очистили 24 дощоприймачі.
«Як бачимо, частина з них забруднилася листям, посипальним матеріалом. Після очищення каналопромивна машина промила трубопроводи між дощоприймачами та колектором, щоб було гарне водовідведення. Такі роботи проводять по усьому місту. Щодня працюють три бригади. Сьогодні ж паралельно очищували дощоприймачі по вул. Каруни та в інших локаціях АНД району. Проблемні місця розчищаємо раз на квартал. Однак постійно інспектуємо мережу», — розповів заступник начальника КП «УРЕА» Дніпровської міськради Михайло Ступак.
«Роботи з ремонту та утримання зливової каналізації для нашого міста, зважаючи на наявність схилів та балок, є вкрай важливою. Щоб пришвидшити процес водовідведення на вулицях міста під час дощів, працюють чергові бригади комунальників, які очищають зливові решітки від нанесеного сміття та прочищають колектори. На деяких локаціях комунальники взагалі знімають решітки з колодязів, щоб швидше ліквідувати калюжі», – каже директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик. Він 17 січня чергує містом.
Наступна локація перевірки – модульне залізобетонне укриття на площі Соборній, 15-А.
«Воно розраховано на 20 осіб. Тут є лави, урни для сміття та біотуалет поруч. Кожне таке укриття щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалету, то його обслуговують через день, а двічі на тиждень миють. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку всіх поверхонь, щоб не було неприємного запаху», — додав Олексій Самілик.
Укриття у Дніпрі розташовані майже на всіх основних локаціях. Загалом встановлено 175, з них 86 — на позиціях військових.