У міського голови Бориса Філатова новий радник

01.02.2017 14:59   -


У міського голови Бориса Філатова новий радник. Ним став офіцер, учасник АТО Максим Музика. Разом з мером він працює над програмами соціалізації учасників бойових дій.


«Наразі в нас є три напрямки. Перший напрямок – це безбар’єрне середовище для людей з інвалідністю. Два напрямки пов’язані з ветеранами, бійцями АТО. Це соціальна реабілітація ветеранів та інвалідів АТО, і третій напрямок – це комплексний центр підприємництва для ветеранів», – говорить позаштатний радник міського голови Максим Музика.

В основі соціальної реабілітації лежить концепція «рівний-рівному». У Дніпрі запрацює гаряча лінія, на якій ветерани  будуть отримувати допомогу від побратимів – людей, що пережили схожі ситуації.  А центр підприємництва стане першим в Україні місцем, де ветерани АТО зможуть навчитися веденню бізнеса. Там на них чекає юридична, консалтингова та фінансова підтримка.

«Там будут какие-то франчайзинговые проекты, которые будут понятны и прозрачны. Будем привлекать грантовое финансирование, для того чтоб ребята могли деньги взять на свой бизнес», – додає Максим Музика.

Мета цих проектів – допомогти ветеранам повернутися до громадського життя та комерційної діяльності. Адже більшість з них, окрім бажання, не мають нічого.

«Если мы это сможем сделать, то у нас адаптация ветеранов будет максимально гладкой и мы получим достаточно мощную активную группу людей, которые не просто там где-то что-то требуют, хотят и просят, а которые действительно меняют город к лучшему», – інформує позаштатний радник міського голови.

Максим Музика був активним учасником Майдану. Там він створив безкоштовні курси самозахисту для журналістів і активістів. Далі був Крим, волонтерство, війна. Туди Максим пішов добровольцем, а повернувся –  офіцером АТО.

 Надія Рогоза

 

Поділитися