У Дніпровській міській раді відкрили пункт збору допомоги для мешканців Авдіївки

02.02.2017 14:55   -


П’ятий день поспіль тривають запеклі бої в районі Авдіївки. Бойовики нещадно обстрілюють житлову зону. Зараз там відбувається евакуація мирного населення.


Ось в цьому кабінеті міської ради знаходиться пункт збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки. Тут речі приймають, пакують та відправляють далі на склад.

«У меня есть знакомая, которая постоянно находится в зоне АТО, занимается с детьми. Вот сейчас тоже случилась та ситуация в Авдеевке, мы связались, созвонились, сразу же предложили помощь. Она сказала, что необходимо», – говорить директор департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради Евгенія Почталіон.

Коли почалися спекотні бої та обстріли – батьки хапали дітей і тікали з будинків. Практично ніяких речей вони з собою не брали. Саме тому в міській раді зосередили увагу на допомозі дітям.

«Є гостра потреба в ковдрах, в теплих речах, в підгузках для дітей. Тому що, коли їх евакуюють,  немає змоги належну гігієну їм надавати. І також необхідна допомога в ліках самих елементарних. Тому, що це мінус, причому мінус великий, одразу починається застуда», – інформує заступник директора департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Та чуйні дніпряни несуть одяг не лише для дітей, а й для дорослих. Значну частину всього вже перевезли на склад. А сьогодні ввечері, звідти гуманітарну допомогу направлять в Авдіївку.  Ви також можете  долучитися до доброї справи.

«Безпосередньо приносити можна в стіни Дніпровської міської ради, це Дмитра Яворницького, 75, в кабінет 320, контактний телефон: 093-91-30-251. Внизу на охороні знають, попереджені про те, що люди сюди приносять речі», – говорить Дар’я Біла.

Надія Рогоза

 

Поділитися