У Дніпрі закінчився фотоконкурс «Це моє місто»

13.02.2017 14:18   -


У Дніпрі закінчився фотоконкурс «Це моє місто». Участь у ньому взяли більше ста сорока авторів, які представили майже тисячу світлин. З них журі відібрало лише сто найкращих фотографій з краєвидами міст та районів області, які показали на виставці.


«Было несколько критериев. Первое – это конечно же качественная работа. Второе – на фотографии обязательно должна присутствовать достопримечательность региона, либо это активный отдых, либо природа», – говорить організатор фотоконкурсу Надія Калиниченко.

Фотоконкурс проходить вже третій рік поспіль. Неймовірні світлини гір, видобування руди, нічне місто, романтичні фото та навіть ось така симпатична білочка. Всі ці роботи представлені для того, аби нагадати містянам – наша область дуже гарна та мальовнича, і у нас є, де подорожувати.

«Донести до наших мешканців області, що у нас є цікаві об’єкти, повз які ми проходимо кожного дня, але не цікавимося ними і не звертаємо на них увагу. Але вони мають велику історію для нашого краю, взагалі для всієї України», – каже спеціаліст з питань туризму Дніпропетровської ОДА Юлія Бардукова.

Аматори, професійні фотографи – участь у конкурсі могли взяти всі, хто любить фотографувати. Учасників виставки нагородили дипломами, квитками до театру, кіно та на ковзанку. А ось переможцю випав шанс пройти курс в одній з фотошкіл Дніпра, аби відшліфувати свою майстерність.

«Ми хочемо, щоб відвідавши цю виставку мешканці нашої Дніпропетровщини більше подорожували на вихідних, у час відпусток, на літніх канікулах. Щоб цікавилися історією нашого краю і отримували позитивні емоції», – додає Юлія Бардукова.

Переглянути світлини у Дніпрі можна абсолютно безкоштовно до одинадцятого березня. Далі фотовиставка переїде до Нікополя, а потім до Кривого Рогу.

Оксана Онищенко

 

Поділитися