У Дніпрі проведуть міжнародний Форум української молоді діаспори

10.02.2017 15:15   -


У Дніпрі вперше проведуть міжнародний Форум української молоді діаспори. Про це сьогодні заявив міський голова Борис Філатов. Протягом п’яти-шести днів у місті на Дніпрі зберуться представники молодіжних організацій та діаспор з різних куточків світу.


«Проведення цього Форуму української молоді діаспори –  це дуже важливо, це є такий початок плідної співпраці місцевих українців з представниками української діаспори. Де б ми не проводили форуми, після них налагоджується така набагато конкретна та міцніша співпраця», – говорить Президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Огранізацій  Мирослав Гочак.

Цей форум пройде в Україні вже всьоме. Раніше його організовували в центральній частині країни, південній та західній. У східній частині Дніпро стане першим містом, яке прийме цей захід.

«Цей захід ми будемо проводити справді на досить високому рівні. Ми охопимо всі напрямки діяльності, якими займається діаспора: це культура, освіта, пропагування, тобто лобіювання національних інтересів, інформаційна політика і, зрозуміло, що економіка та міжнародні інвестиції», – додає  Мирослав Гочак.

Саме інвестиційна привабливість нашого міста стане найголовнішою темою форуму, каже міський голова Борис Філатов. Адже Дніпро потребує фінансових надходжень.  Всього у форумі візьмуть участь близько двохсот п’ятдесяти учасників віком від чотирнадцяти до тридцяти років.

«Ми запропонували програму стажувань для нашої молоді з різних країн в органах влади, в медіа, в органах місцевого самоврядування. Тому вони матимуть можливість краще дізнатися ситуацію в Україні і краще доносити цю інформацію з перших рук, з перших джерел, до своїх середовищ, до своїх країн», – інформує заступник міністра молоді та спорту України : Олександр Ярема.

Протягом всього форуму учасники будуть не тільки обговорювати важливі питання, але й відвідають знакові місця Дніпра. Однією з перших локацій, яку покажуть представникам діаспори, стане музей АТО. Адже навіть українці за походженням, але які є громадянами інших країн, все одно повинні знати про ті страшні події, які відбуваються на сході нашої держави, впевнені організатори.

«Я очень благодарен нашим высоким гостям, что они остановили свой выбор на Днепре. Для всей Украины, Днепр – это символ новой политической нации, город, который остановил «русскую весну». Поэтому мы будем ждать гостей со всего мира», – говорить міський голова Дніпра Борис Філатов.

 Оксана Онищенко

 

Поділитися